Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony láb,kerek popsi,vékony...

Vékony láb,kerek popsi,vékony derék gyakorlatok teremben?

Figyelt kérdés

Pár hete járok terembe és mind azt olvasom hogy vékony derék/lapos has=cardio+kcal "hiány" viszont kerek/nagy popsihoz=no cardio/kcal "többlet"/nagy súlyok

Akkor a 2 üti egymást és nem tudom hogy mit csináljak,plusz fenék gyakorlatoknál mindig a combomat érzem és nem a popsimat,tudom hogy először aktiválni kell a fenék izmot de az alatt is csak a combomat érzem valamiért.

Hogy tudom aktiválni+milyen gyakorlatok jók popsira és nem combra? Meg mi legyen a cardióval és a kalóriákkal. Utánanéztem interneten de ott 100 fajta különböző dolgot/teóriát talál az ember.



2020. szept. 10. 20:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

163cm 52 kg

20/25% test zsír

40% izom

Semmi protein

Tini

A cél Mathild Tantot/Daisy Keech

2020. szept. 10. 21:29
 2/18 anonim ***** válasza:
Popsi popsi popsi popsi popsi. Semmi más.
2020. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Vigyázz, ha guggolsz túl nagy terhelést kapsz, ami nem popsira megy. Semmi másra nem szabad annyit edzened, mint popsira. Csak popsi legyen szerintem, a többi felejtős. Lábad ne legyen izmos, az nem popsi.
2020. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Elég nagy marhaságokat olvastál...

A popsira a legjobb gyakorlatok: guggolás széles terpeszben, annyi súllyal, amennyivel meg bírsz csinálni 20 ismétlést 35 - 40 másodperc pihenőkkel. Ezután jöhet a hátsó comb gép vagy a kitörés - a kitörést én nem csinálom, mert fáj tőle a térdem.

Neked felesleges heti 1 kardiónál többet, mert így is kicsit kevés a súlyod.

Az étrendre azt a megoldást mondom, ahogy én csináltam mindig is. Ritkán eszem zsíros ételeket, és édességet is maximum heti 1 - szer egy csokit vagy péksüteményt.

Kenyeret felejtsd el! Zsemlét ehetsz, de, abból is csak maximum kettőt naponta szendvicsként.

Ha megteheted, akkor egyél fehérjedús ételeket minden nap!

Protein az meg alap dolog, ha valaki konditerembe jár! A protein az koncentrált fehérje, és attól is jobban fejlődsz! Nem kell többet innod, csaj edzés napokon edzés után!

Nagyjából ennyi.


Üdv.

2020. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Az utolsó hüleségeket ír. Semmire se szabad edzeni ami nem popsi. Más nem lehet izmos, csak a popsi. Az anál is jó lesz majd.
2020. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 vantel ***** válasza:
0%
5- ha csokis lyukra akarsz gyúrni akkor vegyél be hashajtót és tartsd vissza!
2020. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szóval látom sokan félre értettek/rosszul fogalmaztam

Edzek teljes testre, bicepsz, tricepsz,váll,hát,has,comb,vádli

De hogy a kar/hát hogy lehet izmos és formás azt magamtól is tudom csak a lapos "has+kerek popsi" amit nem igen értettem és nyilván nem szöcske lábakat akarok egy hatalmas barackkal,ezért is edzek combra is csak ami zavar hogy amikor épp popsira edzek akkor is a combomat érzem pedig arra vannak más gyakorlataim

2020. szept. 10. 22:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul csinálhatod.
2020. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teljesen képbe hogy pontosan mit kéne csináljak,mi a hatásos és mi az ami inkább csak értelmetlen
2020. szept. 10. 22:47
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a guggolás az megdolgoztatja a seggedet és a combodat is, ha formálni kell, szabályosan az a jó. Koncentrálj a kis seggedre közben és guggolj mélyen!
2020. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!