Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meghúztam a derekam edzés...

Meghúztam a derekam edzés közben, ahogy egy 25 kilós tárcsát rosszul emeltem meg, azóta bizonyos mozdulatokra fáj alul a derekam. Vettem rá diclofenac tartalmú gélt, elég lesz? Hagyjak ki pár edzést, míg nem lesz jobb, vagy óvatosan mehet?

Figyelt kérdés

4 éve edzek rendszeresen, még sose jártam így, a lábtolóra pakoltam fel az utolsót, utána egy élmény volt lepakolni a súlyokat... :(

lány vagyok egyébként



2020. szept. 14. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

1. ne kend fájdalom csillapítóval mert ne fogod érezni hogy mikor rossz és még jobban megerőlteted. Igen fájni fog de ha elnyomod a fájdalmat csak tovább fog tartani.

2. hagyjál ki annyi edzést annyit csak kell

2020. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj pihentetni. Szedhet az be fájdalomcsillapítót. Ezeknek a többsége csökkenti a gyulladást is, de pihentetni kellene egy pár napig.
2020. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Neked kellene tudni, hogy azok a bizonyos mozdulatok mennyire gázosak. Diclophenac elvileg jó rá, de a legnagyobb hatóanyagtartalmú a flector tapasz (az injekciót leszámítva). Mehet mellé cataflam is, de az elsővel egyetértve ne edzés előtt vedd be, ne fedje el a fájdalmat, mert súlyosabb is lehet ettől.

Neked kell érezni, h annyira súlyos-e, hogy pihenni kell, vagy elég bizonyos gyakorlatokat kihagyni, másképp végezni.

2020. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Edzés hello
2020. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jácint78 ***** válasza:
100%
...szia...minden nagyobb terhelesnel bemeligetes fokozatos terheles szabalyzas es a leg fontosabb a nyujtasok...nem erdemes tulzasokba esni...meg a vegen izuletes es serves lehetsz...vigyazz a testedre es munkaban legy kitarto meg a fontosabb sportokban...
2020. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!