Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ronthattam el?

Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Kreatin feltöltés után vagyok, de semmit nem változott a súlyom. Olvastam, hogy 2-3 kilóval nehezebbnek kéne lennem a víz miatt. Napi 4*5 gramm kreatint szedtem, összesen minimum 6 liter vízzel. Mi lehet a probléma?

2020. okt. 4. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Napi 6 liter víz nagyon sok, szerintem ilyenkor már esélyes a vízmérgezés, amikor annyira híg lesz a véred, hogy nem tud felszívódni a táplálék. Talán ez az oka. Étkezz normálisan! Legyen jó a kalória, folyadékot igény szerint fogyassz (napi 2-3 liter a legtöbb embernek elég), a kreatint pedig vedd vissza napi 3-5 grammra!
2020. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Lol. Hogy lenne már sok 6 liter? Pont jó.

Vízmérgezés ne viccelj már. Valóban létezik ilyen de nem olyan egyszerű azt produkálni...

2020. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek egyedi a víz igénye, valaki rosszul van napi 3 liter víztől, én meg 4-5 litert iszom. Mindenki annyit igyon amennyitől hidratáltnak érzi magát.
2020. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, de miért lehet, hogy nem nőtt a súlyom?
2020. okt. 4. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyformán érzékeny a kreatinra. Lehet hogy a te szervezeted alapból is a plafont termeli, a kiegészítés nem sokat ad, így súlyban sem. az is számít, hogy mennyi izom van rajtad. ha full kezdőként tolod, semmit nem jelent kb, (súlyban), illetve a feltöltés hosszát sem ismerjük. A lényeg amúgy sem ezen van. erősebb lettél? príma, nyomd neki. ha nem, akkor meg hagyhatod is akár az egész kreatin dolgot, neked nem ad. van ilyen.
2020. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Víz mérgezése pedig nem lesz valakinek 6 liter víztől, ha csak nem egyben issza meg, 2 perc alatt mind a 6 litert, vagy nincs több, mint 10 kiló.
2020. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen felesleges a kreatinozás.
2020. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem dobott semmit... 3x próbáltam. Elfelejtettem...
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Átverés, mint az összes többi por. Felesleges.
2020. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te most azon csérogsz,hogy nem vuzesedtel be eléggé?Nem jöft fel 3-5kg viz formájában?

Hát baz+ ilyet se hallottam még!


Hagy a fenebe ezeket a xarokat,inkább vegyél rajta húst,tojást,vitaminokat.

2020. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!