Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi tablettát érdemes...

Mennyi tablettát érdemes beszedni hogy fejlődjek?

Figyelt kérdés
Cél 20 kiló izom nyárra.nem akarom két hónap alatt inkább lassan minőségi izom jöjjön fel.

2020. okt. 6. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy szűk év alatt 20 kg izom nem lassú, hanem lehetetlen. Természetes módon nem egy év alatt nem tudsz ennyit felszedni, hanem valószínűleg sohasem. Tabletták helyett étkezz helyesen, és eddz helyesen!
2020. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Marslakócskákat kell csapatni, napi negyed doboz, aztán úgy kipattansz, mint állat.

Amúgy jó az irány, kell is az alázat! Fasza, hogy nem 2 hónap alatt, hanem szép lassan, 8 hónap alatt akarsz 20 kg-t felkapni. Nem is szabad túlzasokba esni!

2020. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy németben vagyok oda járok edzeni.Itt miket nyomnak a srácok el se hinnétek.

Egy magyar kátlör gym ehhez képest lópikula.

Mielőtt megkérdeztem volna egy ottani versenyzőt itt akartam infót szerezni.

2020. okt. 6. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
De baszod, 20 kilót 8 hónap alatt még úgy is nehéz, hogy fedett leszel, mint egy teniszpálya.
2020. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyik gyerek rendesen külön táskát hoz amiben az edzés előtti és utáni cuccok vannak.

Ha nem látom azt hiszem ilyen nincs.

2020. okt. 6. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
😹😹😹 Análisan jobban felszívódik😉
2020. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3at edzés előtt,és 3 utánna.

A kisebbekből mehet 4-4.

A pirosat csak este kell bevenni.

2020. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kékből mennyi kell?

Supermanes tabi azt mondták ettől a termet is szétkapom.

2020. okt. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!