Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehet hulye kerdes lesz,...

Ez lehet hulye kerdes lesz, es nem is akarom csinalni csak kivancsi vagyok. Mi tortenik ha fajdalomcsillapitot veszel be edzes elott?

Figyelt kérdés

#fájdalomcsillapito
2020. okt. 7. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem fog fájni a fogad.
2020. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
én viagrát szoktam nagyfatertől nyúlni előtte és nekem jobban megy tőle az edzés csak figyelni kell h szűk alsónadrágot vegyél fel mer állni fog a dákesz
2020. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat en edzettem mar fajdalom csillapitoval, es semmi kulonbseget nem eszleltem, de mivel csokkenti az alvadast a legtobb, talan nem a legjobb otlet.
2020. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

15 éve Aspirinnel jártunk edzeni. Belöktünk egyet egy koffein tabival és mehetett a buli. Az egyik vérhigító, a másik pulzus növelő.. Akkoriban ez volt az edzés előtti "formula".

Amúgy edzettem már antibiotikummal, láz és fájdalom csillapítóval is, kismilliószor. A szíved nem örül neki, kissé jobban izzadsz, kimelegszel, hamarabb kifulladsz, de kb ennyi. Hosszútávon nyilván nem célszerű, egy esetleges komolyabb szövődményt kockáztatva.

2020. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már pár alkalommal olyan, hogy fejfájásra vettem be Algopyrint, vagy bölcsesség fogra régebben Cataflamot és utána elmentem edzeni. Semmit sem vettem észre.
2020. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!