Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért zsíros még a hasam? 180...

Mért zsíros még a hasam? 180 magas jelenleg 72kg vagyok.

Figyelt kérdés

1 éve edzek 88-89kg voltam.

Mostmár súlyt csökkenteni még tovább nem nagyon szeretnék,az látszik azért hogy valamivel jobb alakom lett,de a pocak még mindig ott van,de mért nem tünik már el?

Hasamon felső 2 kocka látszik csak.

Heti 5X edzek,kajálásomra is figyelek.

Napi kb 2500-600 kalóriát eszek figyelek h ne menjek fölé és figyelek a szénhidrát,zsír,fehérje kombóra is.

Hasra is szoktam edzeni,már talán nem ojan nagy mint volt,nem tudom mert sajna nem mértem le centivel,de ha oldalt állok a tükörbe néha még nagynak látom.


2020. okt. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért, mert még van ott zsír. Azt további kalóriadeficites diétával lehet leadni. Ha nincs sok izom rajtad az a 72kg a 180cm-hez nem extrém kevés súly.
2020. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemtől,de egyéntől is függ,hogy honnan tünik el a zsír először,és honnan utoljára.Aztán tipikus az is,hogy a kezdeti ,elég látványos zsirvesztés a vége felé lelassul.Na itt van az a pont,ahol sokan feladják.Pedig pont nem kéne,mert jó az irány,csak kitartás kell.Úgy számolj,hogy a végső pár kilót leadni,kb ugyanannyi idő,mint az eddigi összes eredményes fogyásod ideje,esetleg még több is.Ez egy konstans diéta,és energiafelhasználás esetén értendő.Tehát végig tartasz egy meghatározott kalóriadeficitet,és nem ész nélkül megvonod az ételt,tervszerűen edzek,esetleg cardiozol,és nem pörögsz össze-vissza rengeteg cardioval,egyik nap,máskor meg semmi.


A hasgyakorlatok kellenek,de attól nem fog eltünni a hasadról a zsír.


Csak kitartás!Ragaszkodj az étrendhez.

2020. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ezek a has masszírozó övek érhetnek valamit,ha így néha még pluszba azt is használom?
2020. okt. 8. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!