Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 50 vagy 500 guggolás? Kifejtés...

50 vagy 500 guggolás? Kifejtés lentebb(21/N)

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, de tudatosan. Nem akarok hatalmas izmokat, csak szexisebb lenni. (Nagyobb, kerek fenék, lapos, kissé látszódó hasizom, nem pálcika karok stb, tudjátok.)

Szóval mivel eddig sosem edzettem, nem tudom hogy kéne nekiállnom. Arra gondoltam, hogy először erőt növelek(azt is szeretnék), úgy tudom, ahhoz a gyakorlatok számát kell növelni(pl 50 guggolással kezdenék és napi 5-tel növelném). Fegyencedzés alapján egy kicsit. És mondjuk fél év után kezdenék konditermezni. Tehát súlyokkal kisebb ismétlésekkel edzeni. Ez így jó? Ha igen, akkor meddig lehet elhúzni az erőnövelős részt? És milyen eredményre számíthatok, a belső erőn túl, kinézetileg?

Köszönöm.


2020. okt. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarsz hatalmas izmokat?

Ferfiak,Akik akarnak,azoknak sem mind sikerül.Te nőkent

a büdös életbe nem fogsz hatalmas izmokat növeszteni normális,naturál edzéssel sem,ha megfeszülsz sem,ezt már előre nyugtázhatom.

Ugyhogy ebbéli félelmed alaptalan.

Erőnöveléshez pont fordítva kell edzened,mint ahogy gondoltad.

Kevés gyakorlat,kevés sorozat és ismetlesszám.

2020. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Mivel meg soha nem edzettel en a helyedben rááldoznám azt az osszeget es elmennek 1-3 honapig szemelyi edzohoz aki rendbe rakja a fejedben a dolgokat. Megtanitja hogyan csinald helyesen a gyakorlatokat, mit hogyan mikor egyel. Hidd el kesobb ez inkabb hasznodra lesz mint h sajat kutfobol probalsz ezt azt.
2020. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!