Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Dávid szoborhoz hasonló...

A Dávid szoborhoz hasonló testet mennyi idő/edzés kialakítani?

Figyelt kérdés
177 cm magas vagyok 93ról fogytam le, most kb 73 vagy kevesebb a súlyom. Tévesen azt hittem, hogy ha egyszerű kalóriadeficittel meg kerékpározással lefogyok, majd valamennyire lapos meg tónusos hasam lesz, mint fiatalabb koromban (most 25 vagyok). De nem így lett, hiába vagyok sovány a legtöbb helyen, hasam még most is van, nagyobb mint kellene. Ezért arra gondoltam, hogy érdemes lenne edzéseket végeznem. Nem akarom szétgyúrni magam, meg extra kocka hasat. Csak egyszerűen jobban nézzen ki. A Dávid szoborhoz hasonló testalkatra gondoltam. Tudnátok segíteni, hogy ahhoz milyen gyakorlatokat kellene csinálnom, meg úgy kb mennyi idő alatt lehet összehozni?

2020. nov. 1. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A növényi étrend ilyen testhez megfelelő. Dávid szobron nincs igazán sok izom (úgymond), szóval a 177/70 az megfelel kb. Nincs tömeges mellizom, de elég definiált, a kar nem igazán vastag, de könnyű izmok vannak rajta. A hát és a vállak viszont elég szélesek, de tömeg arra se jellemző. Kb. 180/75 típusú testnek felel meg. Kiadós aerob mozgás és közepesen nagy súllyal való edzés meghozza ezt. Nem kell hozzá sokat enni, de minőséget igen. A genetika is számít, például nem biztos, hogy lehet ilyen széles vállad vagy nem úgy tapad a mellizom, ilyesmi.
2020. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
a vállam elég széles edzés nélkül is, mások meglátása szerint. igazából az a legnagyobb baj, hogy fogyás után a hasamról nem kellőképpen ment le a felesleg. néha olyan mintha terhes lennék. ezen is segít a súlyzós edzés?
2020. nov. 11. 16:32
 13/13 anonim ***** válasza:
A hasat fogyasztani kell, azzal nem nagyon tudsz mást tenni. Kaja... oda kell figyelni, ennyi. Sok víz! Napi 2 liter kb. De azon kívül mást nem nagyon szabad inni. Sok rost, ami megvan és mozgás az anyagcsere miatt.
2020. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!