Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a korábban koronavírus tagadó testépítő meghalt koronavírusban?

Figyelt kérdés

[link]


Igen tudom, ő csak egy ember aki koxolt is. Biztos ha ugyanazt a c vitamint ette volna mint Gődény, akkor meggyógyult volna. Egyébként sok fiatal halt már meg. Szerintem rettenetes felfogások vannak vírustekintetben.



2020. nov. 2. 23:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Azt hogy a szteroid nem tesz jot a szervezetnek. Lombikos nok az embrio beultetes elott szteroidot kapnak, hogy az immunrendszeruk le legyen nyomva es az embriot n lokje ki a szervezet.


Tehat ha ugy erted a koxoltat, hogy szteroidot nyomott, akkor bizony az mmunrendszere siman megfekudhetett a koronavirustol.


Ezert amit gonolok, hogy jobb lenne az osmagyar tortenelem helyett biologiat tanulni.

2020. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

5#vok.

A media megint alkotott.

Gratulálok hozza!


[link]

2020. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Tehat ha ugy erted a koxoltat, hogy szteroidot nyomott, akkor bizony az mmunrendszere siman megfekudhetett a koronavirustol."


Olvasd el a kérdésem leírását, talán észreveszed, hogy világosan leírtam, hogy tudom a koxot. Mellesleg sok fiatalt megviselt már, akik nem koxoltak. Mondom, nem Gődény c vitaminját ette, attól penge az immunrendszer!

2020. nov. 4. 10:39
 14/20 anonim ***** válasza:

12: Tehát a rendkívül mérvadó blog behivatkoz mindenféle (szintén rendkívül mérvadó) holland forrást, amit 'valahogyan' lefordított. Azt kötve hiszem, hogy a blog szerzője tud hollandul.


Ezt valahogy nem tartom egyértelmű bizonyítéknak, bocs :D

2020. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát hát ha te mondod.

Bizonyára a nő is hazudik,és nem volt a párjának se semmi baja.

A 444.hu ezt is jobban tudja,hisz náluk ott van ugye a bizonyíték.


Bede es kis csapata, és a munkaadója egy nagy f.s.fake news gyartó.

Mindig is az volt.

1 szer kezdemenyeztem vitát vele,kár volt.

2020. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
68%

Kis érdekesség azoknak, akik nem látták! Lehet, hogy kicsit más megítélésbe kerül az egész!

https://www.youtube.com/watch?v=EQja05GuTLY&fbclid=IwAR0EpaZ..

2020. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17: Egy ügyvéd honnan ért a virológiához?
2020. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Gyerekek, itt nem az a kérdés, hogy nei volt e baja. Hülyeséget mondott a rengeteg követőnek. Ők meg gondolom itták minden szavát, mint nálunk Gődinek.
2020. nov. 4. 13:28
 19/20 anonim válasza:
57%

Mikor az influenzára járványt hirdettek, fél iskola hiányozni szokott a betegség miatt. Lehetett látni megnőtt a táppénzesek száma is. De a koronavírusra járványt kiáltanak, mikor egy ember beteg egy városban. Ez folyik egy éve és nem érzik egyesek, nem fordul meg a fejükben egyeseknek hogy hazudik a média.

Ha ilyen szenzáció egy külföldi fiatal halála egyeseknek az nagy szellemi szegénységre vall. Igazi járvány idején a saját iskolánkban, munkahelyen lehetett példát találni. Nem kellett külföldre menni vadászni egy sztoriért. Amiről később kiderül a korona valami háttérinformáció és nem halálok.

2020. nov. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mikor az influenzára járványt hirdettek, fél iskola hiányozni szokott a betegség miatt"


Én az elmúlt években egyetlen szezonális influenzajárványnál sem tapasztaltam ilyesmit, ellenben a pszichiáter bátyámat már át kellett helyezni a kórházban a Covid-osztályra, mert már annyi beteg van ott, hogy nincs elég szakorvos az ellátásukra, ezért más szakorvosokat kellett áthelyezni. Ilyesmi nem nagyon történik influenza járványok idején. Itt bizony te hazudsz barátom, nem a média.

2020. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!