Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstől miért vagyok ideges?

Edzéstől miért vagyok ideges?

Figyelt kérdés

Edzőtermi súlyzós edzés nekem idegességet és ilyen

"csináljuk és legyünk már túl rajta" érzést okoz.


Persze az eredményét szeretem, de akkor is irigylem akik ezt örömmel csinálják.


Nekem akaraterő és erős koncentráció kell hozzá.


Másoknak ez hogy megy hatalmas örömmel és könnyen? Ez tanulható?


Sportok közül nekem kellemes érzést csak a kardio edzések okoznak, pl. futás, bicajozás, úszás ilyesmi.



2020. nov. 7. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nem iszol elég tejet!
2020. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted,ne erőltesd.

Nézd.Engem a fater egyszer elvitt a barátjahoz( aki edző volt) ingpongedzesre.

Talan 4 szer voltam.

Semmi sem fogott meg benne.

Egyszerűen nem tetszett az egész,és nem értettem,hogy mi a f..sz érdekes van abban,hogy visszaütőm az a kis labdát,így,meg úgy.Volt egy bnőm,aki teniszezett.Megpróbáltam.Ugyanazt váltotta ki bennem.

A teniszt se szeretem.Se nezni,se csinálni.

Most így idősebb fejjel visszagondolva nem velem volt baj.Egyszerűen nem az én sportom volt egyik sem.

Ennyi.

2020. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy nem tudsz flow-ba kerülni. Ez valamilyen szinten normális, mert a súlyzós edzés egy ponton tényleg melóvá tud válni és nem sok izgalmas dolog történik hétről hétre ha jól van felépítve az edzésterv. Esetleg megpróbálhatod azt, hogy kicsit rugalmasabban edzel és mindig valami kihívást teszel az edzésekbe. Én ezért mentem el saját testsúlyos edzés irányába, kismillió új mozdulat egy csomó progresszióval, mindig lehet variálni a gyakorlatokat. Plusz a tested felett kontrollt szerezni amúgy is jó érzés. Ki lehet egészíteni súlyzós edzéssel. Pont ez a jó benne, hogy kötelező dolgok nincsenek, amíg minden mozgásmintát progresszíven terhelsz, addig fejlődni fogsz. Mai fejemmel nem tudnék én se vegytiszta csigahúzogatós súlyzós edzést vagy akár egy erőemelő mezociklust csinálni, lekaparnám az arcomat az unalomtól.
2020. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!