Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a hasam, a hátam, illetve a karom?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esne akárki, nem komoly szinten szeretném ezt csinálni, mivel nem az a célom, hogy natrual testépítő legyek, csupán szeretnék "emberesebben" kinézni. Adatok rólam: 18 éves fiú vagyok, 53 kg, 180 cm körüli. Nem igazán sportolok, max az a napi 1 km oda-vissza biciklizés a suliba, meg a tesióra. Régebben nem igazán tartottam fontosnak a sportot, most se, de észrevettem hogy egyre több lány "határolódik el" tőlem, amikor elmondom hogy milyen a külsőm, meg azért engem is zavar, hogy ilyen gyengének nézek ki. Étkezéssel kapcsolatban, egy nagy van hogy sokat eszem, illetve van hogy alig. Ez amiatt van, hogy rengeteg cukros lónyálat (Pepsi) iszom, és elveszi az étvágyam. Étrendem többnyire szénhidrátból (tészták, sütemények, stb) illetve fehérjéből áll (fehérhús, vöröshús), zöldségeket/gyümölcsöket nem igazán szeretem. Edzőterembe nem igazán szeretnék menni, szóval olyan tippeket, tanácsokat szeretnék, amiket otthon is meg lehessen csinálni. Célom, hát hogy legyen egy picit kockásabbb hasam, illetve a hátizmom fejlődjön, mivel egy picit görnyedt a testtartásom. Karomra is valami hasonló, mivel olyan vékony mint egy korombeli lányé.

2017. dec. 28. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Egész testre edz és legyen egy jó étrended. Először elkezdheted egy átmozgatóval, betanulni a gyakorlatokat, majd később mehet egy ICF 5x5.


Az meg, hogy milyen izmos vagy, nem a legfőbb szempont a lányoknál.

2017. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!