Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech Protein Power-ről mik...

Biotech Protein Power-ről mik a vélemények, kell e tőle tartani?

Figyelt kérdés

Alacsony ára miatt igen vonzó diákként, de annyi rosszat hallok a szójáról, hogy az kicsit elriaszt a terméktől. Nektek mi a véleményetek/ tapasztalatotok róla?

Este fogyasztanám, edzés után rendes whey-t iszom.



2020. nov. 14. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg, de ha szója, akkor skip.
2020. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Estére elmegy, de minimálisan drágábbért már lehet sokkal jobb tejsavókat is venni, pl Protein Buzz 100% Whey néven(szintén a Biotech gyártja) , vagy ott van a Gymbeam-es True Whey, amiből 2.5 kiló 8990Ft, ami 3600ft/kilós ár, de Myproteinnél is ki lehet fogni jó akciókat.
2020. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a GymBeam termékeit ajánlom, és ezt úgy mondom, hogy eddig évekig Scitec/Biotech termékeit fogyasztottam, csak már már túl lőttek az árakon. Nyugodtan próbáld meg a GymBeam-es TrueWhey vagy JustWhey-t, vagy ha nem diétáznál akkor az AnabolicWhey is fasza edzés után.

Bármelyikkel jobban jársz mint az ihatatlan szójafehérjével.

2020. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szóját felejtsd el. Bármit csak azt ne.
2020. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gymbeamből laktózérzékenynek milyet ajánlanátok?
2020. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóját nem vennék sem hormonális sem felszívódási okokból. Vegyél valami kevésbé drága tejsavót.
2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!