Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés fehérjepor nélkül?

Testépítés fehérjepor nélkül?

Figyelt kérdés
Lehetséges így is eredmény elérni? Húst szinte mindennap eszek bár nem csirke mellet. Kevés fehérjebevitel nélkül milyen eredményt érhetek el?
2020. nov. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs meg a megfelelő mennyiségű fehérje, nem fogsz izmosodni. Hogy miből viszed be a fehérjét, nem annyira lényeges. Törekedni kell persze a jó minőségűre, ilyeneket általában állati eredetű élelmiszerekben találsz (hús, hal, túró, tej, sajt, tojás).
2020. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem napi fél kiló csirke, ez mellé fél kiló marha vagy fél kiló sertés hús megy minden nap.

Fehérjét nem szedek, max multivitamint.

Erőszintem egekben, igaz most otthon edzek, néha benéznek a haverok is kicsit erőemelő gyakorlatokat csinálni.

Tegnap felhúzás volt csak 260 kg ment 10 ismétléssel.

Mintha az időjárást megéreztem volna, nem ment jól edzés.

Növi meg inzulin megy de csak alapjáraton, ilyenkor télen nem kell semmi jó forma, az csak nyárra kell, de akkor megy mellé más okosság is.

Béci 48F

147kg

197cm

kar 55cm

Aki képért könyörgö, mert sajna rengeteg privát üzi jött.

Baddon, Tinderen fenn vagyok, de nem szeretném ha kis 60 kilós pistikék matcholnának velem, meg írkálnának, maradjon mindenki a másik nemnél.

Én a nők leveleit olvasgatom, mert sajna volt aki ide is akart küldeni kolbászos képet privátban.

2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez megérné? Kiszámoltam, ugye 1 héten 3 edzés napom van. A másik 2 az futópados.

1 nap = (77kg vagyok) 80g fehérjepor

1 hét = 240g fehérjepor

1 hónap = 1kg fehérjepor. Ez 1 hónap 1x 4-5 ezer Ft, ez még beleférne a keretembe. Ez jó így? Egyébként így nézne ki az edzéstervem: (ha valaki tud jobbat írja le légyszi, a futópad heti 2 azért kell, hogy szivemet, tüdeimet erősítsem és a feleslegeket leadjam ezzel, tehát átalakuljak az edzés segítségével)


Hétfő: mell, hát, csukló

Kedd: futópad

Szerda: has, bicepsz, tricepsz, láb

Csütörtök: pihi

Péntek: futópad

Szombat: oldalizom, váll, csukló, mell

Vasárnap: pihi


Gondolom amikor futópadozok, akkor nem kell fehérjepor. Naturál edzést szeretnék, tehát nem az a célom, hogy szedek valami cuccot és a pöcsöm meg rövid lesz tőle.

2020. nov. 19. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem unod feltenni ugyan azt a kérdést?
2020. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi van ha egyik nap rizs az ebédem? Vagy csirkehús? Akkor kevesebb fehérjét kell bevinnem edzés után?
2020. nov. 19. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Olvass utanna a dolgoknak, mert nagy a sotetseg. Minden nap kell ugyan ugy az x osszegu feherje.en fel eve nem ettem feherjet kieg formaban, mert lsuta vagyok elmosni a shakert, szoval inkabb be sem keverem. Nem valtozott semmi. Ugyan ugy fejlodok.
2020. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Napi 80g fehérje? nem eszel semmit napközben? + pihi napon felesleges ugyan annyit bevinni. Edzésterv kicsit érdekes...


A fehérje az ÉTREND KIEGÉSZÍTŐ nem helyetesítő, a napi szilárd tápanyagbeviteled mellé jön jól ha az nem elegendő.

2020. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!