Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért terjesztik sokan, hogy...

Miért terjesztik sokan, hogy nincs szükség az izolációs, kiegészítő gyakorlatokra, csak alapgyakorlatokra?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Amiért vannak akik pro/kontra vitamin érvelnek vagy egyéb kiegészítők mellett.


Szeretnek hinni az emberek valamiben. Általában abban amit ők csinálnak hogy úgy a jó.


Akik ezt terjesztik ebben hisznek.


Ennyi

2020. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azzal érvelnek, hogy a tömegeléshez erősödni kell, amit alapgyakorlatokkal lehet elérni.

Ez jó, de ott bukik meg, hogy az erőemelők, de még a súlyemelők is végzik az izolációs gyakorlatokat

2020. aug. 23. 02:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert valaki szereti a sört valaki nem, valaki szerint egészséges mert átmossa a vesét, más szerint pusztítja az agysejteket
2020. aug. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert sokan abban a tévhitben élnek,hogy a fejlődés csak az alapgyakorlatok és a csirkerizsnél megáll... tovább kell látni és akkor hamar rájövünk,hogy ez nem a 80as évek, izolációs gyakorlatok igen is jók
2020. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem kellenek. Hasznosak meg jók, de nem kötelezőek.
2020. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem versenyre készülsz meg nem színpadi test a cél, akkor elegendőek az alapgyakorlatok egy izmosabb testhez.

Ártani nem árt, meg biztosan hozzáad valami pluszt, de te mint házi gyúrós nem nagyon fogod érzékelni. De aki akarja, csinálja.

2020. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert egy szinten túl nem csinálhatsz belőlük annyi volument,ami a fejlődéshez kell.Túledzed magad,mert hosszabban tart a regenerációd.

Vegyük a guggolást.

Lábra mondjuk csináltál kezdőként 15sorozat guggolást,heti 3*5öt.

Később maga a combfeszítőkre kell enny,vagy több.

Viszont,ha heti 20szériát,azaz 10 et lenyomst guggolásból,az biztos,hogy nem hevered ki a köv edzésig csütörtökig,vagy péntekig.Nem fogsz guggolni.Helyette lábtolózol,vagy más kevésbé fárasztó gyakorlatot csinálsz.

Felhúzás.Jó hátgyakorlat.De csak felhúzással sem fogsz sokáig jutni.


Kezdő szinten elég az alapgyakorlatok,mert még nem kell akkora volumen.Haladó szinten is megmaradnak,de nem az összes sorozatott azzal nyomod le.


Testépítésről beszéltem.

2020. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De miért jó az, ha kihagyjuk őket? Én szeretem őket, sokkal színesebbé teszik az edzést.
2020. aug. 24. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

7#vagyok.Lehet,hogy nem voltam érthető.Pont azt írtam,hogy kell csinálni őket.Haladó szinten.Kezdőként azért felesleges,mert ezekkel az alapgyakorlatokkal fejlődsz.Többizületes gyakorlatokat használsz.Minek tökölnél lábnyújtással például 5*5öt?Semmi értelme,mert attól nem fogsz nőni.De mikor haladó lettél és nem 40kilóval guggolsz,akkor már kell más gyakorlatokat is belevinni a programba.

Tehát nem kell kihagyni.Még a súlyemelők is csinálnak izolációs gyakorlatokat,pedig azok aztán tényleg csak két fogásnemben kéne,hogy erőssek legyenek.Ha igaz lenne,hogy nem kellenek,akkor miért csinálják?Helyette csinálhatna +4,5 szakítást is akár.

Nem tudom ki terjeszti ezt a baromságot.Kellenek.

2020. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!