Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő egy ilyen formát...

Mennyi idő egy ilyen formát elérni túlsúlyosból?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=inQKwndQvpQ

Ha kb 25 kg súlyfelesleggel indulok.


2020. nov. 20. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Attol fugg mennyi zsír/háj van rajtad.

Uncsitesom 120 kilorol fogyott le kb 90 korulire 1 ev alatt. Azert nem tudott tobbet mert a vegere full izom lett, jelenleg iszonyú izmos VISZONT a hasan ott maradt a logo bor. Persze ezt ellehet tuntetni O is elakarja:) (mutettel)

2020. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na meg persze attól is hogy mekkora vagy. Azert azt leírhattad volna. Ha vagy 195 cm magas es 100 kilo akkor az nem gaz, de ha 175 vagy ugyanennyi kiloval akkor már más a helyzet.

Tehat? Nemi informaciot adhatnal.

2020. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
180 cm vagyok, és 105 kg. Ezért írtam, hogy 25 kg felesleg van rajtam kb., bár tény, hogy elég sok izom is van rajtam, mert az egyik fő hobbim egy sport, viszont mivel soha nem azért csináltam, hogy fogyjak vagy ilyesmi, csak szórakozásból, ezért nem fogytam le, viszont izom lett rajtam.
2020. nov. 20. 13:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobolj tovabb.
2020. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Viccet felreteve ilyen formához nem kell semmi,csak kevesebb calória.
2020. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#1: elmeseled hogy csinalta?
2020. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nincs mit meselni rajta:)

O elotte is sokat edzett hiába volt annyi kilo amennyi. Kuzdosportokat szerette meg jart onvedelmi oktatasra. Ugyhogy volt rajta izom. De ezt ilyen heti 2-3x.

Aztan megunta es leallt a kenyérrel, tésztákkal. (de nyugi azota mar van hogy ilyeneket is eszik, semmit nem von meg magatol) es napi szinten sportol. Napi 10-20 km futas (3al kezdte) ha rossz idő van benti edzés, kardio, erősítés 1-1,5 ora. Biztos volt pihenő napja is de szerintem azon is legalább elment sétálni (az itt 8 km alsóhangon) szóval sokat tett érte. Azota súlyzós edzéseket is csinál. De most ugye bezártak a kondik aminek nagyon nem örül 😂

2020. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebbet.Sportolsz és felteszel ilyen kérdést?

Honnan a túróból tudjuk,hogy konkrétan te 25 kilót mennyi idő alatt adsz le.

Edzesmodszer,táplálkozas,és genetika kérdése.

2020. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7: Gondolom, egy percet nem dolgozott életében.
2020. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7es vagyok.

Bocs de vannak emberek szimplan akarat erovel. Az unokatestvérem bankba dolgozik es nem 8-4ig. Hanem 8-6-fel 7ig. Hazáér utana megy edzeni.

A mostani idobe csak a benti edzések maradtak neki, de már nem kell annyit edzenie hiszrn lefogyott, most elég sulyzoval stb. Hetvegen meg mehetnek a maratonok. Ez van:) nem kell masik embert becsmerelni csak mert nem olyan lusta dog mint mások es Te🤭

2020. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!