Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hullahopp karika és a fűző...

A hullahopp karika és a fűző hosszutavon karcsusit?

Figyelt kérdés
Ez a ketto elvileg karcsusitja a derekat, de kivancsi lennek hogy csak addig amig hordom vagy orokke megvaltoztatja a formaimat a fűző hosszú hordasa utan. Illetve ha hullahopp karikat hasznalok.

2020. nov. 22. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
elviekben igen, gyakorlatilag meg nem.
2020. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A bordakosaradat szeretnéd összepasszírozni? Vagy mire használnád a fűzőt?
2020. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hullahoppkarika az sem örök, vissza tudod hízni. Alakformálás rá nem rossz.


A fűző hosszútávon a normákat deformálja el, továbbá a belső szerveket is összepasszírozza. Azzal tudsz végleges deformitást és szervi bajokat okozni magadnak.

2020. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
mindkettőt tapasztaltam. a hulahopp karcsúsított az egy mozgásforma a megfelelő helyen. aktív izomhasználat ahol kell. a fűzőre gondolsz, ami csak úgy rajtad van? mert az ellenkező hatást ér el, csak összeszorít, semmifajta mozgásra nem kényszeríti a hasad. sőt.ellenkezőleg. én simán elengedtem a hasam mikor rajtam volt, tehát a hasizmomat még csak minimális mértékben sem használtam, mert a fűzőt tartott, nem a saját izmom. ha nem volt rajtam a fűző, legalább néha figyeltem hogy behúzzam a hasam, igyekeztem karcsúbbnak látszani, így ügyeltem hogy ne engedjem el a hasizmomat. de ha fűző volt rajtam akkor ezt a melót az végezte el helyettem. az hogy elszorítod az izmodat az neki nem munka, olyan mintha leszorítanád a combizmodat egy szoros fáslival, attól nem lesz vékonyabb. arról nem beszélve hogy ezeket a tartóizmokat használni kell, mert azzal tartod a hasad, a fűző alatt meg úgy elengeded mintha aludnál. vedd fel a fűzőt, ha olyan a ruha hogy kell alá - én is azt csináltam, azzal semmi gond. de állandó használat semmi értelme. mondok még valamit. mikor rajtam volt a fűző, néha olyan zavaró volt pl melegbe, hogy direkt még jól el is engedtem a hasam alatta hogy legalább levegőt kapjak. magyarul kinyomtam a hasam. ha nem edzed az izmokat gyengék lesznek. a gyenge izom pedig nehezebben mozog, kevésbé feszül szépen.
2020. dec. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!