Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyikben van több vitamin:...

Melyikben van több vitamin: méhkenyér, virágpor, propolisz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A mehpempoben van a legtobb vitamin.

Meg a jo etrend alapozza meg az egeszseget.

2020. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A méhpempő nem jó mert női hormon van benne
2020. nov. 28. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik másképp hat. Ilyen szinten nem tudsz bennük különbséget tenni.
2020. nov. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En nem tudtam rola,h van benne noi hormon. 15 eve eszem. No vagyok. 😂

A tobbit is ismerem. A mehkenyeret is szoktam. Regebben propoliszt. Azt az alkohol miatt nem eszem.

A viragportol meg rosszul vagyok. Csak a galagonya viragport birtam.


Mas dolgok vannak a viragporban. Az inkabb hizlal.

A propolisz kevesbe.


A mehkenyer a legkomplexebb az altalab felsoroltak kozul.


Ugy nem probalod meg a pempot,h szedsz melle panax ginsenget? Nagyon jol felnyomja a tesztoszteront es az edzesi kedvet. Szerintem ellensulyozza. Erzem magamon,h nem vagyok aertodos erzekny hulye. 😂

2020. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legkomplexebb a virágpor mert ott több tucat virágpor pollenjei összpontosul egy ilyen kis gumóban.

De az a szuper és ha megteheted ne hagyd ki, hogy mindegy egyszerre eszed mindenből egy kicsit. Ha igazi ínyenc van akkor csinálhatod azt, hogy egymás után külön -külön eszed őket az ízek miatt... Érdemes ahhoz, hogy minden apró kis ízfaktort kiérezz tartani egy két nap léböjtkúrát és ha egyszer megérzed a virágpor ízlét, zamatát akkor várni fogod, hogy legközelebb újra léböjtkúra alatt vagy után ehess virágport.


nagyon szuper a virágpor talán a világ legfinomabb étele.

Ebből is két fajta van van a nyers a(friss) és van a száraz.

Nyers szét olvad a szádba ahogyan beveszed a nyelvedre a szárazat szopogatni kell és csak akkor lenyelni amikor már nyáladdal egyen állagú.


Eszméletlen jó én minden nap eszem száraz virágport. Jobb mint az édességek bármelyike és még mellé a legegészségesebb ételek között ott van a top 3 -ban olyanokat előz meg tápérték és minden más szinten mint a tojást, szólót, avokádót,...

2022. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!