Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb mennyibe kerül egy testépít...

Kb mennyibe kerül egy testépítőnek az ételre költenie a pénzt havonta?

Figyelt kérdés

Tényleg ha mindig olcsón veszi az ételeket. És mellette fehérjeport is szednék, nem is sokat azokból legfeljebb 30g-ot egy edzés után. Nagyon kevés pénzem van erre. Esténként kondi után (otthon) megiszok egy fehérjeporos vizet (bár azt még mindig nem súgták meg nekem, hogy meddig kell a shakert vízzel tölteni, ha 30g-ot pakolok bele) és ha megittam utána vároi kb 30 percet és utána elkezdek vacsorázni, félbarna kenyér 2db, szalámis, párizsis, sajttal, stb. fehérjedús zöldségekkel néha. Ennyi. Viszont ebédnél sok pénz megy erre nem? Mivel kötelező csirkelemellett ennem, elvileg így van. Így olvastam.


Havi 10-15 ezerből kijövök ezzel? Iskolába se tudom mennyire fehérjedús ebédeket kapunk. De ott is kb minden héten van hal egyszer. Meg rizs is.


2020. nov. 30. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyél sok rántottát, egyébként egy egészséges étrend nem sokkal drágább, mint a szalámi kombó.
2020. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy bírom ezeket a nincs pénzem kajára, csak fehérjeporra meg szalámi, sajtra kérdéseket.
2020. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Engedd el báttya nem a te sportod
2020. dec. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy csak szólok, hogy a csirkemell 1 kg most a Sparba nincs 900 forint és 225 g fehérje van benne.

Neked elég a harmada, szal 300 forintból megvan.

Plusz reggeli tojás, estére túró plusz zöldség mindenhez és napi 1000 forintból megvan a kajád.

2020. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább csirke mell mint az amit írsz
2020. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szaláminak kg-ja 3000 ft felett van, aki azt eszi, szerintem bőven van pénze fehérjedús táplálkozásra.
2020. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A TESTÉPÍTŐKNEK drága a kaja, hobbi sportolóknak, akár havi 40kból is ki tud jönni ha kreatív vagy.
2020. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézz másik sportot bástya
2020. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6# mivel szüleimmel élek, nincs pénzem saját magamra költenem, emiatt kérdeztem, hogy mennyi lenne az étrend ára. Na mindegy majd ha elkezdek dolgozni, akkor lesz miből fedezni magamnak az ételt.


Köszönöm mindenki válaszát

2020. dec. 1. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Tiszteletre méltó, ha diákmunkát vállalsz, hogy fedezd magadnak a sporthoz szükséges feltételeket:)))

Sok sikert kívánok Neked!

2020. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!