Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg van olyan aki elhiszi,...

Tényleg van olyan aki elhiszi, hogy a terem bezárása rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés

Sokszor megkérdeztem már pár dolgot ebbe a kategóriába, viszont mivel csak lepontozni tudtak, így ki kell írnom.


Én is tudom, hogy otthon nem olyan jó. Viszont sokaknak fontosabb a gyúrás, mint a jelen helyzet? Komolyan egy járványkor az a baj, hogy otthon nem komfortos az edzés? Arra tényleg nem gondolnak, hogyha valaki elmenne a terembe és ott edzene, akkor a járvány ugyanúgy terjedne, ha jobb ott, ha nem? A vírust érdekli, hogy ki hogyan edz boldogan? Ráaádásul rendkívül nagy butaságokat is mondanak.


Elvették az edzéshez való jogom.


-Lehet edzeni máshol is.


A konditerem nem veszélyes.


-De.


Mégis miért olyan nagy felháborodás, hogy egy tömegben terjedő világjárvány esetén nem engedik tömegbe az embert? Ez a leglogikusabb döntés. Remélem ameddig nincs védelem ezellen, addig zárva lesz. Aztán remélem kinyit. Ha tavasszal lesz ez, akkor legelősször akkor.


Ami még zavar, hogy a nagy "okos" testépítő példaképek is sokszor azt sugallják, hogy a terem az létszükséglet. Gődénynek kommentbe kellett felhozni tavasszal, hogy máshol is lehetne edzeni, mert szegény hülye.


Komolyan valaki szerint ma világjárványkor az a fontos, hogy ő otthon nem akar edzeni? Sajnos ezt eddig senki se válaszolta meg, pedig sokszor kérdeztem.


Vagy ők csak trollok mind és tudják, hogy a zárás jó dolog?



2020. dec. 8. 16:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Én neked adok igazat! Ember, akkor már soha többet nem tudnak gyúrni, ha meghalnak!:) ezt a pár hónapot ki kell bírni, aztán lehet menni kedvünkre
2020. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%

Szia.

Nem régiben írtam egy kérdést pont erről a témáról. Ha érdekel visszatudod nézni, pár sorral van csak lejjebb.

Véleményem szerintem ez a nemzedék pusztulásra született, ennek a nemzedéknek mennie kell.

Szerintem jó ötlet volt a zárás, és remélem zárva is maradnak a termek még egy 100 évig legalább, míg ez a nemzedék szét nem foszlik.

2020. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Musztafa Kebab ***** válasza:
22%
Idióta nyugger!
2020. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Megint a tesiből felmentett gamer gyerek trollkodik

Hónapok óta csak a gyúrósokat szidja, biztos lenyúlták a nőjét és ki van akadva

2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

#4, Bizonyítsd hogy te nem vagy tesiből felmentett, küldj képet magadról.

Ha rólam akarsz képet előtte, pár sorral lejjebb megtalálod a kérdésemben: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__108..

2020. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a legtöbb ember megtudná oldani az otthoni edzést és a legtöbb ember meg is oldja ha akarja.


Akik azért sírnak, hogy ne elég a forma megőrzéséhez azok nem gondolnak bele, hogy vagy csinálják és veszítenek x százalékot vagy nem csinálnak semmit és veszítenek 2x et ugyan annyi idő alatt.

Ráadásul lehet még felfedeznének valami érdekeset vagy növelnék a tudásukat ami ugye botrány lenne.

2020. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

Lehet edzeni mashol is? Muti mar egy helyet a termen kivul ahol ugyanolyan biztonsagosan guggolhatok 300zal :)


Igen az a baj, mert kepzeld pont leszarom hany embert fertozok meg, ha nem akarsz megfertozodni ne menj konditerembe. Ennyi az egesz, csak a borsonyi agyaddal nem tudod felfogni. Nem a konditermet kell bezarni. Ha nem akarsz megbetegedni ne menj edzoterembe, ennyi. A melegbarokat sem csukatom be azert, mert nem akarom, hogy seggbe b.sszanak, hanem egyszeruen nem megyek oda. Normalis gondolkodo ember igy van vele, a selejt mint te meg mas boldogsagat akarja elvenni, mert neki nincs :)

2020. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Akik azért sírnak, hogy ne elég a forma megőrzéséhez azok nem gondolnak bele, hogy vagy csinálják és veszítenek x százalékot vagy nem csinálnak semmit és veszítenek 2x et ugyan annyi idő alatt.


Ráadásul lehet még felfedeznének valami érdekeset vagy növelnék a tudásukat ami ugye botrány lenne."


Jó de ha az otthoni edzés nekik nagyon degradál, akkor bele se gondolnak, hogyha terembe mennek ott fertőzhetnek és ők is megfertőződhetnek? Az utolsó jól mutatja.


Utolsó, engem az is zavar, ha valaki a saját hülyesége miatt másokat megfertőz, akkor is, ha nem én vagyok az, akit megfertőz.

2020. dec. 8. 18:01
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Ja ja, meg aki itt rinyál hogy őt nem érdekli, ő saját felelősségére menne, hogy saját felelősségére elkaphatja. De abba nem gondol bele a hülyéje, már bocsánat, hogy ha ő elkapja, akkor azt hazaviszi, találkozik a szüleivel és barátaival(ha van neki), ismerőseivel. Illetve ha beteg lesz, ki ápolja? Felelősséget vállal az ápoló/ápolónő/doktor/stbb...-ekért is, hogy ha ők is elkapják, mert ápolni kell?
2020. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit sem gáz, hogy próbálod hergelni a népet xdd sok életed lehet.
2020. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!