Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni fehérjének milyen...

Edzés utáni fehérjének milyen ötlet a kreatin? (Tejsavó nem játszik)

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kreatin kreatin, a fehérje fehérje.
2020. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, szénhidrátnak és zsírnak is ugyanolyan jó a kreatin, mint fehérjének.
2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy a két dolog. Ha a tejsavó nem mehet, akkor ott van a marha protein vagy a növényi.
2020. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Sőt, edzés utáni maszturbációnak is jó.
2020. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem használtam.Nem kell.

Fehérje nélkül semmit se érsz vele.

Ha a savó nem jó,akkor is kell.

Bármi,amibe fehérje van.Főleg állati fehérje .Egyél rendesen,estleg marhaprotein.

A kreatinnal semmire se mész.Abbol nem épül izom.

2020. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Edzés utáni fehérjének milyen ötlet a kreatin?"

Rossz.

2020. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A növényi fehérje sem játszik? Vannak komplex aminosav mátrixal bíró borsó, barnarízs és egyéb zöldségből előállított fehérjék.

A kreatin bevitel nem fogja fedezni a kellő napi mennyiséget. Nem tudom pontosan, hogy kettő vagy három aminosavból épül fel a kreatin, de abban biztos vagyok, hogy egyik építőeleme sem eszenciális, mert különben nem tudná a szervezet termelni(...) De ez mindegy is, hiszen a kb 22 aminosavból 9 esszenciális (amiket külső forrásból kell bevinni) és ha ebből biviszel 2-3-at.. amik ráadásul nem is esszenciálisak.. az édes kevés.

Viszont, ha patent az étrended, tehát teljes értékű, vegyes és változatos a bevitel.. akkor akár jó megoldás lehet a kreatin. De én elég kevés embert ismerek aki kellően képbe van, motivált és meg is engedheti magának azt, hogy étrend kiegészítők nélkül, "megfelelően" táplálkozzon.

Ezért ha anyagi vonzata van akkor inkább a növényi fehérje. Ha úgy vagy vele, hogy márpedig te erőt veszel magadon és húst hússal, lencsét, borsóval, mindent mindennel eszel.. akkor szóba jöhet a kreatin.

2020. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!