Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év alatt fellehet tomegeln...

Fél év alatt fellehet tomegelni 60kgrol , es elerni egy izmosabb testet fel ev alatt?

Figyelt kérdés
174cm vagyok asszem. max ilyen 67kg koruli szeretnek lenni, kepzeljetek el egy viszonlag vekony srácot. Regebben fociztam, kosaraztam , a sport nem all messze tolem, de az edzotermeket kerültem. Szerintetek fél év alatt elérhető egy izmosabb szállásabb test, ha mindent betartok, de nemsok izom van rajtam? Nem akarok annyira kigyurt lenni, csak azert na

2020. dec. 12. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Most hogy megkaptad a választ, ma már neki is állhatsz edzeni.
2020. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes soha senki nem akar olyan kigyúrt lenni.


Kérdésedre a válasz igen. Fél év alatt ha komolyan csinálod elérhetsz valamit.

2020. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél év alatt lesz látszatja, de azért egy normál sportos testnek, kb 1-1,5 év kell.


Ez nagyban függ a genetikádtól, a táplálkozástól és attól mennyit edzel, na meg a kiinduló testkép sem mindegy.

2020. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!