Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » E kettő felosztás közül...

E kettő felosztás közül melyik az ideálisabb?

Figyelt kérdés

1. 1 mell-hát

2 láb-váll

3 kar

4 pihenő

2. 1 mell-tricepsz

2 hát-bicepsz

3 láb-váll

4 pihenő


Az elsőnél az a gondom, hogy mellezés közben egy kicsit kap a tricepsz is, és nem tudom, ez mennyire befolyásolja a regenerálódást. Ugyanez igaz a bicepszre és vállra is.

A másodiknál pedig az, hogy a tricepsz és bicepsz edzést nem tudom 100%on csinálni, mert a másik izom kicsit előfárasztja. Jelenleg az első szerint edzek, de tavaszig szeretnék tömegelni és a maximumot kihozni belőle, ezért lennék kíváncsi, mások mit gondolnak.



2020. dec. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kezdőként teljes testes edzést végezz heti háromszor!
2020. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azon a szakaszon már túl vagyok, kösz...
2020. dec. 16. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mell/hát mindig is túl megterhelő volt. Ráadásul a karra is fájna eltékozolni egy teljes napot. Szóval egyértelműen a második felosztás. Esetleg ha nem jön be, akkor megcserélni a tricepszet a bicepszei, hogy egy héten kétszer is kapjon terhelést, ne egyszerre többet. De hát ki kell próbálni, melyik jön be.
2020. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy, akkor menjen alsótest-felsőtest-alsótest-felsőtest
2020. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen a felosztás, az összetett gyakorlatokban mért progresszív terhelés számít.
2020. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat inkabb a 2. Nagyobb izomcsoportokat nem edzunk egyutt. Nem tudod annyira szetszedni,kinyirni. De en inkabb 4 naposban gondolkoznek.. a lenyeg legyen kulon. Mell bicepsz, lab, vall tricepsz, hat
2020. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!