Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről a termékrő...

Mit gondoltok erről a termékről aminek a neve Olimp ArgiPower 1500 Mega Caps® termékről ez egy tesztoszteron növelő gyógyszer és a minél jobb gyorsabb fejlődés miatt szeretném szedni szerintetek segit vagy tudtok ajánlani valami jobbat?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok kezdő.

2020. dec. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtobb ilyen novenyi tesztofokozo nemsokat er. Foleg h 22 eves vagy. Maxon porog a teszto. Legalis cuccal azt nem viszed megfeljebb..
2020. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges 22 évesen, főleg hogy gondolom hobbi szinten nyomod az edzést és nem versenyzel, szóval szteroidra sincs szükséged.
2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teszto szintem szerintem genge, azért akarom feljebb tolni, régen edzettem 1,5 évet tisztán, már most nem akarok olyan sokat várni az eredményre, azért akarok tolni valamit de ami persze egészséges.
2020. dec. 21. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szteroid.. csak legalis novenyi teszto fokozo azert nem er semmit.. mindenki kiprobal par felet az evek alatt aztan elengedi mert 0. Max rendes kura utan segit vagy oregen.
2020. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Várd ki az eredményt. Sokkal jobban jársz vele és az egészséged, na meg a pénztárcád sem bánja.


Ha úgy gondolod hogy alacsony a teszto szinted, akkor menj el vérvizsgálattal, és hormon vizsgálatra. Ingyen van, és legalább meg tudod mi a rossz. Én nem a hormon hiányára gondolnék, hanem vagy az étkezés, vagy valami ásványi anyag vagy vitamin erős hiányára.

2020. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most csak simán edzeni nem szedni semmit az nem olyan gyors, kell egy kis plusz, én úgy gondolom
2020. dec. 21. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Te hülye vagy, én úgy gondolom.
2020. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én régen, hülye voltam, hogy elhittem amit írtak.

Fiatalon nem fog használni semmit. 35+ után talán ad egy kis löketet.

egyedül csak fehérje, vitamin aminek van értelme...

2020. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!