Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megvannak bármiket azok a...

Megvannak bármiket azok a letöröld edzős videók ytról?

Figyelt kérdés
Üdv. Annó amikor elkezdtem edzeni, kb 4 éve, volt fent youtubeon egy csomó edzős videó a Bereczkivel, Bohossal meg a többiekkel, aztán most, hogy gondoltam nosztalgiázom egyet, nincs fent egy se kb közülök.. Ha valakinek megvannak ezek letöltve, és megosztaná velem, nagyon hálás lennék. Dobj egy PM et. Köszi

2020. dec. 25. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? Tudjátok, volt több videó is, több szereplővel. Pl Kathi Béla, Bohos Kornél, Berki Krisztián, Toldi Zsuzi, meg a többiek. Rövid összevágások, mert hosszabb, 20-40 perces videók is..
2020. dec. 26. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Most is fentvannak youtubeon..

[link]

[link]

[link]

[link]


Igy hirtelen. De van egy csomo.

2020. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek is jók, de nem ezekre gondoltam, hanem pl amire így hírtelen emlékszem: Hátedzés a cutler gymben - ez sincs már fent, többi nem jut eszembe, de csomó ilyen van, ami csak úgy eltűnt..
2020. dec. 28. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!