Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kizárólag célzott gépekkel ki...

Kizárólag célzott gépekkel ki kehet fejlődni?

Figyelt kérdés
A célzottat úgy értem, hogy nem használok se egykezes vagy kétkezes súlyzókat, se a sima csigás kábeles gépet.

2020. dec. 26. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kifejlődhetsz, igen.
2020. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet vele fejlődni, de izomerőd nem sok lesz arra mérget vehetsz. Az ilyen kis gyenge satnya izom lesz.

A szabadsúlyokkal való edzés a legjobb.

2020. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

#1, állj már le a troll válaszaiddal. Tényleg irritáló és ha hiszed ha nem, nem ezért jönnek fel az emberek ide, hogy az ilyen értelmetlen ember válaszait olvasgassák.


Kedves kérdező, jók lehetnek a gépek, viszont max csak kiegészítésképp. Mindenképp iktass be szabadsúlyos gyakorlatokat is.

2020. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Te most lopod a szövegem amit a bálnás alá írtam neked? Te tényleg egy szánalmas ember vagy. :D
2020. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem csak az én kérdéseimnél van ez így, más kérdését is széttrollkodod.

Fejezd már be a trollkodást. Szánalmas ahogy csinálod, egyáltalán nem vagy vicces, ráadásul túlzásba is viszed.

2020. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezt szintén én mondtam neked. Nos nem tudom eldönteni, hogy te mire fel vagy ilyen személyiséggel, vagy hogy milyen indíttatásból viselkedsz így de szánalmas vagy. Nem nem szoktam trollkodni.


De az 1-est is troll válasznak nevezed. Az hogy szerinted valami nem jó, vagy nem úgy van, attól az még nem troll válasz. De látom te a különbséget sem érted a nem hasznos és a troll között

2020. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Magyarázd el, akkor. Hogy a bálnás kérdésem mitől volt troll és amiket te odabüfögsz baromságokat az miért nem troll.

Én válaszolok részemről, a bálnás kérdésnél leírtam a gondolatmenetemet, ha gonolod elolvashatod mégegyszer, talán sikerül megérteni. A te helyzetedben, ennél a kérdésnél pedig szokás szerint valami hülyeséget odabüfögtél. De szerited ez nem trollkodás, hanem ez csak nem hasznos.

Szóval ha mostantól minden kérdés alá én is csak odabüfögök valami hülyeséget, aminek semmi értelme, akkor az nem lesz trollkodás, az csak nem lesz hasznos?

Másik szempont, hogy még mindig nem válaszoltál értelmesen a kérdezőnek, helyette velem veszekszel provokálsz, spammelsz. Szuggerálsz, hogy visszaírjak neked.

2020. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit, írj privátot, folytassuk ott. Nem akarom a kérdezőnek szétírkálni a kérdését, hátha érkezik még rá normális válasz.

Írj privátot, veszekedjünk ott, de másokat ne vonj bele, azzal hogy itt nyíltan provokálsz.

2020. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!