Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a velemenyetek egy ilyen...

Mi a velemenyetek egy ilyen edzetervrol?vagy mit erdemesebb valtoztatni?

Figyelt kérdés

Nem olyan reg kezdtem el edzeni s most szet akarom szedni

A:Push Mell-triceps-vall

B:Pull Hat-bicepsz

C:Legs

Minden testreszre 5 feladatot csinalok 4×12-8 ismetlesel

Hogy lenne erdemesebb ezt a tervet csinalni heti 5 edzes

Push pull leg piheno push pull vasarnap s hetfon ujjra leg sez igy tovabb

vagy

Het 6 Push pull leg push pull leg piheno s ujjra

Hogyan lehetne eredmenyesebb edzeni vagy jobban szet kellene e szedni?Hasat nem irtam bele azt heti 2-3 edzem itthon


2021. jan. 2. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ne egy hetre lebontva csinald, hanem folyamatosan.

Pl.

H push

K pull

SZ piheno

CS leg

P push

SZ piheno

V pull

H leg

K piheno

SZ push

... es igy tovabb. En 2 edzes utan tartanek egy piheno napot, de ezt neked kell kitapasztalni.

2021. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Minden testreszre 5 feladatot csinalok 4×12-8 ismetlesel"


Sok lesz ez!

2021. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden testrészre 5 feladat?Valamit félreírtál mert egy edzés azért 6-nál meg kéne hogy àlljon,így pl push napon 2 gyakorlat mellre,tricepszre,vállra.Push meg 4 hát 2 bicepsz,láb egyértelmű.

Az alap a 6 napos szokott lenni,mert egy körforgáson belül nem kell pihenőnap mivel más izomcsoportok dolgoznak minden nap.De nem muszály így,mert valljuk be majdnem minden nap edzeni nem mindenkinek lehetséges meg azért mégis sok,az se rossz amit első mond például.

2021. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Értem hogy mondod csak az a baj hogy vasarnap nincs nyitva a terem S ezert irtam ugy H.K.Sz.Piheno.P.Sz.piheno


3.S esetleg ugy hogy egy heten 6 edzes s akkor azt az ot feladatoto felbontani ugy hogy pl mell H:2 gyakorlat Cs:2-3 gyakorlat 8-12 ismetlesel vagy ugy ahogy az elso irta csak 2.mell napon mas feladatokat ez igy mennyire lenne hatasos?

2021. jan. 6. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Trapézt mikor edzesz? Máskülömben van olyan izomcsoport amire 5 gyakorlat sok pl:hátra nem annyi gyakorlat kell mint trapézra vagy bicepszre. Én heti 6x edzek minden izomcsoportot 2x egy héten. Vasárnap van a pihenő napom. Hasat minden második nap edzek. Leírom az edzéstervem hátha valakinek megtetszik. 1,5 éve használom és nekem bevált.

Hétfő:Mell tricepsz has

Kedd:hát bicepsz(alkar is)

Szerda:láb váll trapéz has

Csütörtök:mell tricepsz

És így tovább

Remélem segítettem és sok sikert meg motivációt:)

2021. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó így
2021. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!