Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri egy személyi edző?

Megéri egy személyi edző?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok valami fitt, és ezen szeretnék változtatni. Semmiképp se fogyni szeretnék, elég vékony vagyok, inkább izmosabb szeretnék lenni. Már lassan évek óta mindig eltervezem, hogy majd elkezdek edzeni, néztem sok videót stb. de egyedül nem megy. Amint kicsit fárasztó lesz, rögtön feladom. De nyilván ha valaki ott áll mellettem és nem engedi hogy feladjam, illetve ha nem a hálószobában kell edzeni hanem egy környezetben ami önmagában motivál, nyilván konditerem, akkor talán jobban menne. Valószínűleg elég lenne addig, amig belerázódom, kicsit formába jövök, aztán szerintem már menne egyedül is. Szóval megéri ez a 50.000/10 óra meg hasonló árak? Nem szeretnék ennyi pénzt a semmiért kidobni.

16/L



2021. jan. 4. 22:25
 1/9 MadSeal ***** válasza:
69%
Megérni megéri egy edző, de én ennyit nem adnék érte, max valami profi kineziológusnak, bár lehet csak proli vagyok.
2021. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Kevés a jó edző, de egy valóban jó személyi edző megéri nagyon!
2021. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez kegyetlen draga :D en tuti nem fizetnek ennyit. Kerd meg a szuleidet hogy aljanak feletted mikozben edzel
2021. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem drága. 5000ft/óra Szerintem mindenképp megéri legalább addig, amíg megtanulod a szabályos kivitelezést egyes gyakorlatokból.
2021. jan. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem xd
2021. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az árra nem írok semmit, mert azt neked kell tudni, hogy sok-e vagy sem. Ne hidd azt, hogy egy személyedző majd hívogatni fog, hogy menj edzeni ő neki az a feladata, hogy helyes kivitelezésre tanítson ami az elején fontos. Ehez viszont akaraterő és motiváció kell. Mondjuk ha havi bélrtre jársz az is lehet egy motiváció, hogy ne dob ki fölöslegesen a pénzt:)
2021. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem felesleges ilyenekre költeni, mikor saját magad is el tudod határozni. Én azt mondom próbáld ki csak simán magad, ne pedig erre költs. Ha meg segítség kell, akkor írj nyugodtan és segítek. Sportolok én is rendszerességel, szóval tudok segíteni Neked, ha úgy van.
2021. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
92%
Én személyi edző vagyok. Egy személyi edző akkor éri meg ha valaki szeretné helyesen és a lehető leghatekonyabban végezni a gyakorlatokat. Ha napi 1 órát töltesz edzéssel akkor nem mindegy hogy ez mennyire hatékony és akkor tud a leghatekonyabb lenni ha helyes a kivitelezés illetve jó gyakorlatokat végzel jó sorrendben megfelelő terheléssel. Tehát szerintem egy kezdőnek nagyon jó legalább addig amíg elsajátitja a gyakorlatokat. Utána már mehet egyedül is ☺️
2021. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!