Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő átmozgató edzésterv?

Kezdő átmozgató edzésterv?

Figyelt kérdés
Szeretnék izomtömegetnövelni, de csak két darab módosítható egykezes súlyzó áll rendelkezésre, nem akarok testépítő lenni csak felkéne szednem pár kiló izmot. Az jó hogy ha a kezdő átmozgató edzéstervem saját testsúlyos edzésből áll? Hiszen még egy idejig elég a saját súlyom a fejlődésre de majd később ha vége az átmozgatónak áttérnék az egykezes súlyzókra és ott tovább tudnám növelni a terhelést.

2021. jan. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig bármit csinálsz, fejlődsz, de utána gondok lesznek, ha ennyi az össz felszerelésed.
2021. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire lenne még szükségem? Szerinted kb mennyi ideig lesz elég két darab módosítható egykezes súlyzó?
2021. jan. 7. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

En mar a sulyzoval kezdenem. Sajat sullyal sokmindenre nem lehet normalisan edzeni.

Am majd egy dontheto padot be kene szerezned minimum meg + tarcsakat ha kinovod. Aztan meg vagy beruhazol meg vagy megelegszel azzal amit igy tudsz osszehozni.

2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két súlyzóval azért aránylag sok gyakorlatot lehet csinálni,viszont egy dönthető pad majdnem létszükséglet anélkül sok gyakorlat nem fog menni.Keress rá hasazópadakra,van olyan fajta ami egy lényegében egy dönthető pad valami félívvel a tetején,hozzád vágják használtan,én 4000-ért vettem egyet.

Kezdésnek ez megteszi szerintem de egy rúd beszerzése ajánlott minél előbb evezésekhez,mellből nyomáshoz stb.Az se vészes amúgy,10000-ért is lehet kapni újat.

2021. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húzódzkodóm van amúgy. Akkor ha a kétdarab módosítható egykezes mellé beszerzek még egy kétkezest akkor az már elég hogy felszedjek pár kiló izmot? Fekvepad nélkül a padlón megoldható a fekvenyomás?
2021. jan. 7. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvany nelkul egyedul nehezen.. max egykezessel de szar felvenni ha nagyobb suly es kicsi a mozgastartomany. Amig nincs pad mellre inkabb fekvotamasz egykezesen(ha konnyu akk feltett labbal) meg tolockodas eloredolve.
2021. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. jan. 7. 22:45
 8/8 anonim válasza:
A húzodzkodás se rossz, csak azt döntsd el milyen irányba szeretnél elmenni. Saját súllyal is lehet tök jó eredményt elérni, annyi, hogy izolációsan nem tudod edzeni az izmokat, valaki szerint hátrány, szerintem annyira nem.
2021. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!