Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől ropog/kattog a könyököm?

Mitől ropog/kattog a könyököm?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban pár gyakorlatnál leengedésnél kattan eggyet a könyököm. Nem is kell feltétlen edzek, mert ha be is feszítem és viszem a kezem a vállam felé kattan eggyet. Fájdalmat nem okoz de nem tudom mitől van. Volt egy 2 hetes kihagyásom de ezután se jött rendbe. Mitől van ez és, hogy hozhatom rendbe?

2021. jan. 8. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg ugyanilyen kérdés van.

Nem megfelelő bemelegítés

Vízhiány

Kollagén hiány

2021. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hosszasan bemelegítek és a napi 2 liter víz is megvan. Már nagyon szomorú vagyok, mert imádtam edzeni de mostmár amikor elgondolom, hogy nem tudok emiatt jól teljesíteni csak mérgelődök. Nem lehet, hogy kevés a könyökömbe a folyadék vagy valami?
2021. jan. 8. 22:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Amint már írtam edzésen kívűl is ha befeszítek és felhozom a kezem akkor is roppan eggyet:(
2021. jan. 8. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem iszol.

20 kilónként napi 1 lityi az alap.Ha több ettől az csak jó.

2021. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor egy 100 kilós ember 5 liter vizet kell igyon? 🤣

A túl sok víz kimossa a szetvezetből a vitaminokat. Minden orvos napi 2 litert ajánl senkinél nem hallotam ezt, hogy 20 kilónként 1 liter víz.

2021. jan. 8. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:

1 ligyi/20 kg az alap.

minden sportoló tudja ezt és tökre nem érdekelnek a kamu orvosi hablatyaid.

ez van.ha nem tetszik nem iszol és ennyi.

veseköved lesz ha nem hidratálsz,ráncos kiszáradt bőröd,a te problémád nem a miénk.

ha 40 kiló vagy akk reális a 2 lityi.

ennyi,a kérdésre válaszoltam..

2021. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 83 kiló vagyok és a napi 4 liter a minimum. Nyáron vagy ha többet mozgok, akkor 6 liter is lemegy. Ha nem iszok ennyit, akkor érzem, hogy fáradt vagyok és levert, semmihez sincs kedvem. Mióta ennyit iszok jobban tudok koncentrálni is. Eddig semmi hátrányát nem éreztem. A víztől meg eleve csak akkor lesz bajod, ha egyszerre megiszol vagy 10 litert. Ha meginnál 1 nap alatt, szépen beosztva 10 litert, akkor se lenne bajod... Az a 2 liter/nap max. úgy baromság, ahogy van.
2021. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg ennyit iszok minden nap kb 5-6 éve és semmilyen negatívumot nem tudok mondani. Vitaminhiányom se lett, úgyhogy azt is elvethetjük, hogy ,,kimossa a szervezetből a vitaminokat".
2021. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miert kerdezo, az nem hülyeség hogy a 100kilos ember 200g feherjet eszik egy nap az 50kilos meg csak 100at? Ugyanez a chval is hogy akkor fele? Ilyen ez. Nem mos ki semmit, ketliter az ugy 2 hogy nem mozkgsz nem dolgozol stb. Csak vagy.


Ha meg vagy gyozodve a hulyesegedrol, akkor legyszi ne kerdezz feleslegesen ugyanahokat a kerdeseket ne tegyetek fel mert a valasz ugyanaz lesz, szemely tapasztalatok utan.

2021. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kattog a jobb könyököm. Eddig nem tudtam, pontosan hol is, de rájöttem, hogy a külső részén, ha kalapács fogásban behajlítom.

Az én esetemben viszont se vízhiány, se kollagénhiány nem valószínű...

2021. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!