Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kattog a könyököm (pl fekvenyo...

Kattog a könyököm (pl fekvenyomás közben, fekvőtámasz közben) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

gyakorlatilag tökéletesen szimmetrikusan fogom meg a súlyokat fekvenyomás közben, de a bal könyököm akkor is kattog. igazából fekvőtámaszozás közben is. Fekvőtámasz közben úgy oldottam meg, hogy a bal kezemet távolabb teszem a jobb kezemhez képest a szimmetriatengelytől.


Ez fekvenyomás közben is működik, de ott már szerintem nagyon hülyén néz ki, és fogadok nem is éppen egészséges. Alternatív gyakorlatokat végezzek? Akinek volt hasonló, mi lett a megoldás?


(Guggolni se tudok, van hogy mindkét térdem fáj, de van hogy csak az egyik, ez már kb 13 éves koromban is megvolt, tehát nem a sporttól alakult ki)


(Vérvételtől kezdve, csontsűrűségig minden eü teszten voltam, és semmi bajom nem volt, gyakorlatilag az orvosok se tudtak mit mondani :(



(Nem nehéz súlyokkal is kattog, ha könyvet emelgetnék is kattogna, szóval ez sem lehet a baj) fogalmam sincs


köszönöm előre aki tud valamit mondani


2018. márc. 26. 18:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!