Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy férfiaknak...

Miért van az hogy férfiaknak éveket kell tömegelni minden izomcsoportra edzeni étrendet pontosan betartani majd 8% testzsírt tartani hogy észre vegyék a csajok de csajoknál meg elég ha nem túl zsíros és genetikailag van segge?

Figyelt kérdés
És ezzel le is van tudva az életük ebből van pénz csávók minden
2021. jan. 9. 20:29
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Mert ha belegondolsz a ferfiak 80%-nak nem a túl izmos nők tetszenek. Én ha latok egy nagyon izmos nőt megnézem meg tisztelem mert sok munka van abban ahogy kinéz, de ugyan akkor nem tartom vonzonak. De ez fordítva se feltetlen igaz. Nekem is joval átlagon felüli izomzatom van. Viszont én egy kicsit tömeges vagyok(nem köver de nem is "8%,, tetzsirom van) ezért nem is magammal példalozok. Van egy haverom aki tenyleg nagyon ki van gyurva és szalkas is. Megsincs barátnője. Néha van egy-egy futó kalandja. De van egy masik haverom akit a szel elfuj szinte megis mindig van baratnője. Sőt tulsúlyos(nem nagyon köver de azert vagy 15 kg van rajta) haverom is van akinek jo nöje van. És nincs kiemelkedően sok penze mielőtt valaki azzal jön hogy tuti gazdag. Attol mert edzel nem lesz feltétlen barátnőd. Az edzes egy elég maganyos sport. Gondolj bele. Én pl. egyetemista vagyok. De aki dolgozik azzal is ez van. Én sokszor 8-18 ig vagy 20 ig egyetemen vagyok. Jo elöfordul hogy csak 14 ig. De eddig mindig minimum heti 3 szor vegeztem 18 utan. Na most utana még elmesz edzeni. Es én pl. heti 6 szor edzek 2-2,5 orat. A teremhez elmenni meg atöltözni meg hazajonni meg plusz egy óra. Tehat mar ott jarunk hogy napi 3-3,5 ora megy el az edzesre. Ha veletlen váltottok bent a teremben a haverokkal par szot vagy segitesz valakinek megint plusz 20-30 perc. Ha rendesen edz az ember az sok időt vesz el. Es ezek után sajnos nem nagyon van idő ismerkedni jarni.
2021. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A csajozás többfaktoros játék, ha a kinézet tekintetében akarod optimalizálni a befektetett idő, energia : haszon arányt, akkor egy testépítő fizikum nem éri meg. Egy szálkás, sportos fizikum elég, ami akár egy elég magas naturál szint is lehet, de szélsőségek felé teljesen felesleges elmenni. A kinézet tekintetében van egy rakás dolog, pl. öltözködés, stílus, arcszőrzet, haj, a bőröd etc. ami szintén számít. De ez még mindig csak a kinézet, ami segít abban, hogy felfigyeljenek rád, de ez ennél komplexebb.


Amit írsz abban van igazság, egyszerűen az az oka, hogy a nőknek általánosságban magasabb a szexuális értéke. Ez biológiai okokra vezethető vissza, egy férfi termel több millió hímivarsejtet per nap, egy nő pedig 1 termékeny petesejtet per hó. Nyilván ez manifesztálódik valamilyen szinten a nemek megjelenésében és az erre épülő szociális normákban is. Ettől függetlenül szerintem az is tévhit, hogy egy nőnek "elég" ha van segge és kész. Hidd el, egy standard nő képes annyi időt befektetni a kinézetébe, amit te nem tudsz elképzelni, még ezekkel együtt is. :D

2021. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nehezebb nekünk ferfiaknak az tény, de csinálj végig a nőkkel egy aerob edzést :D
2021. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A csajoknak se könnyű ám. Sőt!

Én nőként súlyzós edzést végzek, minden izom csoportra, hogy szép alakom legyen, ezenkívül tartom a diétát, vagy legalább az egészséges étkezés, hogy ne zsirosodjak el. Figyelek a bőröm állapotára, hajamra, körömre hogy szép ápolt legyek. Ezekhez az alap dolgokhoz még hozzá jön az ízléses öltözködés és smink.

Tehát sok munka van amögött hogy jól nézzek ki. Persze erre senki se kényszerít, ahogy téged se kényszerít senki arra, hogy 8%os testzsírod legyen.

Én magam miatt csinálom, mert tudom, hogy így jól érzem magam a testemben, és ez kihat az önbizalmamra, kisugárzásomra is:)

2021. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!