Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz ez a videó?

Igaz ez a videó?

Figyelt kérdés

[link]


Állítása szerint bőven elég 1,6 gramm fehérje és azis zsírmentes tömegre számolva


2021. jan. 10. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, én a biztonság kedvéért mindig a kettő közé lövöm be(1,8g)

De semmi bajod nem lesz ha 1,6 helyett 2-t viszel be

2021. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs szükség a túlzott fehérje fogyasztásra. Én is azt vallom, hogy arany középút kell a táplálkozásban is. Soha nem vezet hosszú távon jóra ha valamit, legyen az akár a fehérje hosszú távon feleslegesen túltolod.
2021. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a gondom , hogy elég kevés a fehérje tartalmú étel itthon és nehéz be vinni a napi adagot ezért kérdezem, hogy elég e ennyi hogy izmosodjak
2021. jan. 10. 15:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég.
2021. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként ha figyelsz akkor elmondja hogy kinek mi jön be, ki kell tapasztalni.

Ha 2 hónap alatt nem tapasztalsz fejlődést, akkor logikusan emelni kell egy kicsit a fehérjén, vagy a szénhidráton stb.

2021. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez elég kevésnek tűnhet a klasszikus gyúrós elvekből kiindulva, de nagy eséllyel elég, ha van elegendő szénhidrát és zsír is. Eleve az izomzatod sem bomlik le csak úgy és alakul át glükózzá, mint ahogy sokan elképzelik. Ha ráadásul még van is elég kcal más makrókból, akkor vajon mennyire fogja energiaként felhasználni azokat az aminósavakat a szervezeted, amik ott keringenek a véráramban? Ha beviszel egy nap 100g fehérjét, abból vajon mennyi épül be az izomzatba?


Én azért ennél többet viszek be, de inkább csak azért mert jobban eltelít, szerintem a jóllakottsághoz nem árt ha az étkezéseid tartalmaznak elengedő fehérjét, de ettől függetlenül tudom, hogy nem fejlődök ettől gyorsabban vagy ilyesmi.

2021. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ember meg cel fuggo. En azert 2g ala nem mennek. Mi az a par tojas vagy par dkg hus. Meg hat nem vmi hiteles a csavoka ezzel a formaval...
2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem csak feherje kell, hanem mas tapanyag is. Ha az megvan, akkor jo lesz 1,6 g fehérje.
2021. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tomegelesnel eleg. Dietaba mar tobb kell.
2021. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!