Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Na most nekem a jobb karom az...

Na most nekem a jobb karom az nem bírja a felhúzást. Tehát a súlyt, mert fáj. Mikor fel tehát a karhajlításnál. Ez melyik izomszakadás vagy ín?

Figyelt kérdés
Köszönjük szépen a segítséget!

2021. jan. 22. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Ez izom
Ez ín
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez csomó.

El kell menni gyógymasszőrhöz.

2021. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De szep magyaros megfogalmazas 😅 Am ha elszakadt volna az izom besz@rnal es kulso nyoma is lenne. Max reszleges szakadas, serules. De lehet h. csak huzodas, gyulladas v ilyesmi. Meg kene nezetni..
2021. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"Mikor fel tehát a karhajlításnál"


Milyen karhajlítást végzel te felhúzásnál? Egy kicsit jobban kellene fogalmazni, mert így annyit lehet kiszűrni, hogy fáj a jobb karod valahol (váll, bicepsz, tricepsz, alkar, bármi), ha valamiféle gyakorlatot csinálsz.

2021. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz felhúzásnál karhajlítást csinálni, akkor megvan az oka a sérülésednek, bármi is legyen az...

Maradjon egyenes az a kar. :)

A sérülésedre meg nézess rá, ha pihentetéstől nem múlik.

2021. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na most bevallom soszor próbálgattam 30 kilónyisúlyt egy kézzel karhajlítással felhúzni. Ez nagy erőfeszítést igényel, ezért fodulhatott elő, a sérülés.

A kettes válaszolónál kérdeznék vissza: Melyik orvos nézné meg ezt a legjobban? A második kérdés hogy magától is meggyógyulhat ez, vagy csak orvosi segítség szükséges?

És minden választ hasznosnak találtam. A feleségem is köszöni és én is.

2021. jan. 23. 09:35
 6/8 A kérdező kommentje:

Az eggyes számú válaszolóhoz a kérdés:

Mármint aki a csomót írta az izomzatban, és azt írta el kell menni gyógymasszőrhöz.

Csomót ezidáig nem érzékeltem. De a sérülési pontot kikapizsgáltam a izom és az ín találkozásának területén.

2021. jan. 23. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehat akkor egykezes bicepsznel serult meg nem felhuzasnal. A felhuzas egy kulon alapgyakorlat. Olyan sulyt valassz amivel kb 10-12es sorozatokat tudsz csinalni meg melegits be rendesen. Hat ha nem mulik el par nap alatt vagy nem javul en haziorvoshoz mennek. Az majd ad beutalot ahova kell.
2021. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy, lassan el kell kezdenem a gyanúpert a gondolatomba hozni mert szerintem a kettes válaszoló fog győztesen kikerekedni a feltett kérdésben. Tehát a feltett kérdés válasza lehetséges hogy, az izomhúzódás. Na már most az én sérülésem az két hónapja tart idestova. Viszont én hallottam hogy a sérült kezet nem szabad erőltetni.
2021. jan. 26. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!