Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jobb bicepszemben részlegese...

A jobb bicepszemben részlegesen elszakadt az izom. Ennek mennyi idő a regenerálódása? Visszanyeri majd az eredeti kinézetét?

Figyelt kérdés
Nem nyújtottam le edzés elején rendesen és egy részleges izomszakadás lett az eredménye. Ez által a bicepszem feljebb tolódott alaphelyzethez képest. Ödéma nem alakult ki.Visszanyeri majd az eredeti kinézetét a bicepszem?

2019. júl. 12. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Edzés elején bemelegíteni kell. Nyújtani a végén.
2019. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elírtam ne haragudj.

A kérdésemre tudnál valamit válaszolni?

2019. júl. 12. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:

A nem vérzett be, és nem alakult ki ödéma sem, elég valószínűtlennek tartom a lényeges szakadást, szóval időben jó kérdés, mindenki más sebességben regenerálódik, meg a sérülés mértékétől is függ.

Honnan veszed egyébként, hogy szakadt?

2019. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kimaradt:

Ha jól tippelek, és nincs túl nagy sérülés, akkor visszanyeri, igen.

2019. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha jelentősen eltolódott, akkor gyanús, hogy (mégha nem is 100% teljes szakadás) elég komoly kár keletkezett.

Én megkeresnék egy dokit ezzel, az tuti.

2019. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Több hét akár hónapok is. Menj vele dokihoz legközelebb teljesen leszakad.

És amúgy nem nyeri vissza a formáját sose!

2019. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, és az ultrahang vizsgálat nem mutatott szakadást, és talán igy 4 nap elteltével mintha már nem lenne annyira eltolódva, de azért még látszik.

Kaptam rá sp54 gélt azzal kenegetem, viszont azt olvastam hogy az első 2 hétben kellene operálni ha kellene mert akkor még zökkenőmentesen zajlana. Szerintetek mit csináljak?

2019. júl. 16. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Fáj még?
2019. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj, csak a formája még mindig változatlan.
2019. júl. 19. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:
No offense, de nem csak beképzeled? Senki sem tökéletesen szimmetrikus. Ha jelentősen sérült volna, még mindig bőven fájna, higgy nekem.
2019. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!