Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen etelek mellett lehet e...

Ilyen etelek mellett lehet e elegge fejlodni+,hanny gram feherjeport vihetek be egy nap?

Figyelt kérdés

Altalabban szoktam szamolni a feherjeket a kaloriat mar ritkabban

Altalabban a napot egy feherjeporal vizben feloldva kezdem 25-35 g kozott 80%feherje ami kb 20-30g feherje

Utanna reggelinek 3 tojas,100-150 gram hazitehen turo,valami husos kolbasz/szalami 100-150 g ,ezt igy kb 40 g feherjenek szamolom

Ebedre pl mai eleg gyenge volt 10 g feherje

Edzes

Utanna ittam meg egy feherjeporos vizet ugyanugy 25-35 g

Utanna ettem Sajtot-150g,pate 120g amit 20 g feherjenek szamolok

Utanna Spagetti 463 g+100g sult disznohus amit 30g fehejrenek szamoltam

Vacsorara Spagetti kevesebbet kb 150-200g + hus 50g amit 20 g feherjenek szamoltam

Utanna meg egy kis foldimogyorot 70-80 g ami hej nelkul kb 40-50g s 10 g feherje

170-190 g feherjenek szamoltam ,kb igy szoktam napi szinten otthoni etelekel+feherjeporal bevinni ,esetleg valami tanacsok -etelekel kapcsolatban ,szamolasal/elszamolom tul soknak szamitom a feherjeket,meg mennyi feherjeport lehet bevinni egy nap

Heti 4-5-6 edzek Pus/pull/leg felbontasban trapezt pull napon vallat labnapon edzek

180cm magas 1,5 kezdtem edzeni 67kg rol most reggelente 77 este 80 kg



2021. jan. 23. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Erdekes összeállitas :D A szenhidrat eleg kevesnek tunik. Bar zsir az megy rendesen. Ha nem dietazol es hobbi szint akkor jovanaz.
2021. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem egy stabil osszeallitas ,ezt csak pl hozztam fel hogy kb miket szoktam enni persze vannak napok mikor csirkemell/rizs meg ezzek mennek ,

csak ez az atlagos ugymond evesem

2021. jan. 23. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ertem :) Nekem keves lenne a szenhidrat de ez egyenfuggo mi mennyire hizekony meg mennyit eget el. Ha 10kg feljott es elegedett vagy a formaval illetve meg mindig fejlodsz tole. Akkor siman jo.
2021. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy a 10kg az javareszt zsír és víz. A kaja nagyjabol oké, vagyis hát a feherje sok, a ch keves a zsir meg extrem sok. Bar tomegelesnel jo, de a ch keves es egyszerre sok megy be.

Ozd szet a tesztat és inkabb reggel fogyaszd mert ugy jon le hogy az elso nagy adag ch (teszta) 15:00 utan megy be, ami szerintem elég későn van, olyankor mar inkább zsirkent rakodik, mint izom epuljon belole. Egyébként szerintem sokat eszel, de ez az en velemenyem.

460g spagetti + 100 diszno az korantsem csak 30 g megvan az 50g is. A tesztaban is van 10g feherje 100on. Diszno (fugg hogy melyik resze) atlagban 17 g de mondjuk 15nek.

Tehát szerintem (meg egyszer csak szerintem) sok a feherje, ch, zsir, es a kaloria is. Kb ennyivel tomegelek en aki 95kg és bőven fejlődök.

Amit javasolnek, fehérje és zsír visszább ezáltal a kaloria is kevesebb lesz. A ch kb jó. Ha nem egy 100+kgs eroemelo akarsz lenni, akin zsir is meg vizis van boven...

Reggeli fehérjét 100g zabbal egészíteném ki reggel. Es a mogyorot is oda tenném. Vacsira raknam a turot amit reggel eszel. Sajtot kivennem, ha nagyon akarsz keveset egyel tele van zsirral nagyon. Amugy ezzel hizni fogsz rendesen, csak az alak nem biztos hogy olyan lesz, mint amit szeretnel :))

2021. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezzek kozul amiket kajakat leirtam csak a feherjepor/mogyoro fix meg altalabban a reggeli de az nagyon ritkan valtozik a tobbi azt mind valtozo de kb ugyanilyen mennyisegbe mennek be a feherjek/zsir/kaloria ch

A spagettit ami 15:00 utan ettem az altalabban 13:00-14:00 ora kozt megy be ilyen adag ennivalo

A 10 kg az igen nagyjabol zsir meg viz visszont meg igy is sovanynak nezek ki mert szerintem kicsit nagy csontozato vagyok szeles val s nagy mellkas s igy csontosabbnak latszik mikor 67 kg voltam arrol ne is beszeljunk

Visszont elegendo kardio-val a felesleges zsirt el lehet egetni?s igy ilyen kajak mellet is kicsit szalkasabb legyek nem tulzottan csak az a normalis ?

S a tulzot feherjebevitelbol lehet problema?

2021. jan. 24. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:

A spagettit (legyen az teszta rizs vagy bulgur mindeg) probald meg dél előtt délre tenni.


Figyelj, felhizhatsz ezzel 110 kilora is, ha szalkasitani fogsz es a kaja is az szerint fog menni akkor fogsz tudni ne aggodj :))

Amugy kb en is olyan testalkat vagyok mint te. Csak 15 centivel magasabb. Mikor 75kg voltam meg a szel is elfujt :D

Tomegeleshez a kajad oké, csak szerintem az adag cseppet sok. Megszokja a gyomrod aztan meg ha szalkasitasz akkor meg ehezni fogsz, mert a gyomrod nem ehhez van szokva. Persze, nem mondom hogy tragedia, dehat kisse kenyelmetlen. Es a hirtelen novekedes azert a boron is latszodni fog (megrepedezik) nem gond ez sem, csak van akit zavar, en meg buszke vagyok ra xD


A tulzott feherje fogyasztstol gondod nem lesz, de felesleges ennyit bevinni abbol is mivel a test lebontja a felesleget energiara vagy chkent hasznalja fel.

2021. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sok jo tanacsot adtal,akkor megprobalom ezeket a deli eteleket minnel hamarabb bevinni

Nem akarok en 110kg lenni eleg nekem 80-90 is csak izomtomegel

Visszont ez a testalkat mennyire elonyos a testepitesben?mert ahogy olvasom miket irtal gondolom te regebota csinalod

Nemtudom mi lesz ha szalkasitok de az a baj most is mindig ehezek:))

2021. jan. 24. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerencsés vagy! Én is ennyit eszek, de én alig bírom :D úgy alszok el, hogy teljesen tele vagyok, ez meg nem jó. Egész nap tele :// :D


Ha éhezel, akkor ne egyél kevesebbet :D felmesz 100-110re aztán onnan leszalkasitasz 90re és jó lesz :))


Nem olyan rég óta :D csak pár éve :)) mire gondolsz? A vastag csontozatra?

2021. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat ezen a szerencse dolgon szerintem vitatkozhatnank:)

Nezopont kerdese inkabb lennek jolakot minthogy annyit egyek mint 2-ö s egesz nap ehezek s ejjel 12 majd kilyukatdjon a gyomrom:D


Igen hogy igy vastag csontozatnak /testalkatnak van elonnye?


Nah s meg egy kerdes ha mar ittleszel:) A sulyokat hogyan szoktad emelni ?en pl azt probaltak ki pl fekvenyomasnak megy mar 3x50kg 12es ismetlesel meg 4.imetlesnek meg valamennyi vagy kevesebb sulyal ,s ezert kezdesnek felraktam plusz 10 kg s most 8-12 ismetlesel amennyit birok de 8-nal nem kevesebbet s 12-nel se tobbet (mondjuk a legjobb is meg 10 ment ki eloszor utanna mar csak 8 s ezutan visszavettem a sulyt 50-re)s addig csinalni evvel a sulyal meg megint kinem megy 3x 12 ismetles s akkor ujjra emelni ?

2021. jan. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!