Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés és diéta mellett ha...

Edzés és diéta mellett ha izom veszteség nélkül zsír veszteség a célom, milyen készítményt érdemes használnom?

Figyelt kérdés
Nyilván az edzés és az étrend legfontosabb, de biztosan van olyan készítmény, amivel ezt a folyamatot fel lehet gyorsítani. Látássérült vagyok, és a weboldalakon nehezen tudok kiigazodni. Olyan készítményekről már hallottam, amit rövidebb kúrák alatt érdemes alkalmazni, és már van érezhető eredménye. A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm.

2021. jan. 3. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

L-carnitine

Cukor nélküli zöld tea

Citrom


Amik mar kicsit tul mennek a természetestől


Yohimbine hcl

Eca xtreme

Black mamba

Lipodrene

Synadrene

2021. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesztoszteront. Kulonben ugyis izmot vesztesz. Kreatin, bcaa, glutamin elv jo erre.. de sztem nem sokat er. Semmi kulonbseg h ha szedem vagy ha nem. De azt tudod megprobalni ha naturalba nyomod. Meg persze jo etrend es edzes.
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tesztó, vinstrol, trenbolone, clenbuterol, ezek nélkül felejtsd el
2021. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Clent nem kene ajanlani, ritkaszar egy keszitmeny
2021. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem ajánlok csak leírtam mi hoz eredményt. Amúgy meg ne koxolj ha nem versenyzel
2021. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, de a clen szerintem mknd kozul a legrosszabb egypar ismerosnek betett en kerulom ahogy lehet
2021. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nem gyógyszertári volt, én csak azt toltam, receptre😉
2021. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát nagyon szépen köszönöm. Már csak azt nem tudom, ezeket hol tudom megrendelni. Ezeken a weboldalakon én nem túl jól tudok kiigazodni.
2021. jan. 4. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezeket sehol, illegális cuccook
2021. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!