Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítség tönkretettem a...

Testt63tgw kérdése:

Segítség tönkretettem a hormonháztartásom?

Figyelt kérdés
Sajnos a baj már megtörtént szóval nem olyan jellegű hozzászólásokat várnék.19 éves vagyok nagyjából 2 éve volt ,hogy elkezdtem egy oxytone 50mg kúrát (sb laboratories).A kura alatt konkrétan semmit nem fejlődtem (pedig odafigyeltem mindenre),de mindegy ez a része mostmár egyáltalán nem is érdekel.A mellékhatások viszont a kúra befejezte után szépen megmutatkoztak mivel semmilyen levezetést nem csináltam,nem is tudtam ,hogy kell.Nagyjából ott tartok ,hogy egy éve elnőiesedett a mellem és zsírosodik a bőröm,hajam,pattanásos vagyok.Ezek nyilván előtte nem voltak.Voltam orvosnál csináltattam vérképet és természetesen elment a hormonszintem(bár ez eléggé várható volt) , viszont azt nem említettem neki ,hogy szteroid miatt van.Még eléggé az elején vagyok ,de tesztoszteron kezelést ajánlott,és mostmár mai fejjel őszínte leszek ennek a mellékhatásaitól is eléggé félek.Igazából kurvára kétségbe vagyok esve ezért fordultam hozzátok , hátha tudtok mondani valami okosat.Elszeretném neki mondani ,hogy amiatt van de kínosnak érzem az egészet ezért kérdezlek titeket ,hogy van értelme?Máshogy kell az ilyet kezelni vagy valami,mert ha nem akkor viszem a sírba?Néztem ,hogy kúra után ösztrogén blokkolót és miegymást szoktak szedni azért ,hogy ne járjanak úgy mint én,Ez ennyi idő után is működhet?Egyáltalán élhetek még ezek után olyan életet mint régen?

2021. jan. 25. 18:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs véretlen félreírtam hogy mikor volt
2021. jan. 25. 19:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a tesztó szint?
2021. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4.50
2021. jan. 25. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az kevés. Ultrahang ilyenek voltak?

Mennyit szedtél belőle?

2021. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám az orvosnak. Sok az arrogáns lekezelő orvos az tény, aki kioktat meg elhord mindennek, hogy "szeded a sok szart aztán meg idejössz a bajaiddal", de szerintem akkor is jobb elmondani. Úgy legalább nem fog mindenféle felesleges vizsgálatokat csinálni, hogy vajon mitől lehet, hanem egyből tudni fogja. Ha meg emiatt nem foglalkozik veled rendesen "edd meg amit főztél" címen, akkor elmész másik orvoshoz vagy a betegjogi képviselőhöz. Azzal meg ne törődj, hogy kínos-e, tapasztalt már cifrább dolgokat az orvos bőven. Sokkal kínosabb, ha esetleg nem működik a terápia amit elkezdtek és utána kell hümmögve beismerni. Magához a cuccos témához nem tudok hozzászólni sajnos, csak ezt akartam leírni.
2021. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el öszintén neki, csak úgy tudna helyes kezelést adni.

Nem véletlen szokták mondani, hogy aki nem érz hozzá, ne cuccoljon...

2021. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a dokinak. Vagy ha van komolyabb testepito ismerosod valszeg o is tud segiteni. Lehet h osztrogenblokkoloval es testo fokozoval megoldodna. Nem probaltam mert szemes (szemest soha, csak a szuri) de ugytudom eros cucc meg eleg káros. Kelett volna melle provi utana meg hcg meg zita vagy clomid. Tudom mar keso..
2021. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kura alatt mehetett bolna kis hcg utanna meg clomid levezetesnek vagy zita +daa d meg e vitamin is. Májad rendbe egyáltalán? Vagy elmondod az orvosnak hogy mi volt (ennyi tudassal ezt kell tenned) vagy elkezdesz maganakciokba aztan kitudja mi lesz belole. Ha megjelent a gyno akkor lehet mar csak a plasztika marad.
2021. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, el mondom neki mindenféleképpen, egyik barát azt mondja hogy LetroXT segítene,neki felvitte 21re. Szurisat azért nem akartam mert féltem, és elvileg ha szedek blokkolot akkor jó lett volna.Kövinek ha még lesz kedvem akkor mindenféleképpen szúrni fogom.:D
2021. jan. 25. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Ne kedved legyen, hanem tudásod!!!!!!!!


Félsz a szuritol akkor ne kokszolj :)

Nezesd meg a majadat is.

2021. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!