Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szerezzek versenyigazol...

Hogyan szerezzek versenyigazolást?

Figyelt kérdés

Körülöttem minden ember megcsináltatta magának, mindenkinek volt egy ilyen ismerőse. Viszont én visszakerültem a kis falumba, ahol senkit se ismerek, így nem tudok még elindulni se. Nem tudom, hogy kit keresek, vagy hogyan érdemes nekivágni. Próbáltam azt, hogy ráírok random egyesületekre, olyanokra is amik az ország másik végén vannak, és hogy akár dupla tagdíj befizetésével, de csak a versenyigazolásra tartanék igényt. De egyik se válaszolt vissza.


Valaki valami tipp esetleg?



2021. febr. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne
2021. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ugye tudod hogy a legtöbb helyen azt is nézik hogy legyél leigazolva? Ha ennek utánanéznek, és nem vagy, akkor simán beperelhetik az egyesületet, ismerek ilyen esetet. Szóval önmagában a versenyengedély a legtöbb helyen nem elég, hiába pontoztok le, én tapasztalatból beszélek.
2021. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy egyesületet,nem kell mondani hogy csak amiatt mennél. Igazoljanak le, es mondd hogy szeretnéd kiváltani a versenyigazolást
2021. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátba
2021. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!