Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok arról hogy nagy...

Mit gondoltok arról hogy nagy valószínűséggel ősszel fognak kinyitni megint a konditermek?

Figyelt kérdés

Beleültették a fülünkbe a bogarat amikor ezt kiposztolták, szóval biztos hogy van alapja. Bár az a helyzet ha a vezetőségen múlik, akkor semmi sem fog változni. Most mondjatok bármit hogy ősszel miben lesz másabb a helyzet mint most. Szóval én nagy bánatomra azt mondom hogy 2022 januárjában tudunk megint edzeni, kivéve ha a nyárra nem szabadítják fel ugye a pénz miatt. De ha nyárra felszabadítják, akkor novemberben megint elérünk egy bizonyos fertőzöttségi számot, és megint kezdődik előről.


Aki azt írja hogy otthon edzek, engem nem zavar, az ne is szóljon hozzá legyen szíves!


Mi a véleményetek erről, vagy belém is köthettek, hátha valaki okosabban tudja.



2021. febr. 2. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Én örülök neki, mert itthon edzek, így szinte mindenkit megelőzők majd őszre. Akkor bemegyek a terembe, és mindenkit leütök.
2021. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Mit nem lehet azon érteni hogy aki otthon eddz, az ne szóljon hozzá. Legalább olvasd már el amit írok, vagy maradj csendben.

2021. febr. 2. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ősz is eléggé instabil.

Várd ki a végét.

2021. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyre inkább kétlem, hogy addig húznák. Kezdenek már itthon is tüntetgetni a lezárások ellen. Szerintem még egy-két hónap maximum, aztán bejelentik, hogy megvan az átoltottság, nyithatnak a dolgok.


Az önkormányzati fenntartású termeket lehet, hogy kihúzza az állam, bár sok önkormányzat is elég nagy szarban van, de a magán termek közül biztos sok csődbe megy, ha egy évig zárva kell tartaniuk.

2021. febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem aprilisba mar kinyitnak vmi korlatozassal. Korlatozott letszam meg maszk. Edzegetek itthon de kozel sem olyan... lega mondhatnanak vmit mert ha nem nyit ki tavasszal akkor le kell igazolni vhova.
2021. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Alternativanak ott vannak a koltsegesebb szemelyi edzok, akiknek van sajat konditerme. Ha nem akarsz sajat felszerelesbe beruhazni es mindenkeppen terembe akarsz edzeni es anyagilag megengedheted, akkor van oszig alternativa.


Ettol fuggetlenul egy nyari korlatozas enyhitest amugy el tudok kepzelni, kulonben nem erte volna meg a kormanynak a fel balatont felvasarolni. Furcsa lenne ha lehetne strandolni, de konditerembe nem lehetne menni.

2021. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ki posztolta ki és hol?
2021. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Az oltáson és a mutációkon múlik. Remélhetőleg nyáron már le lehet ugrani majd a kondiba egy fesztuválozás előtt. Szerencsére egyre kevesebb az oltásellenes.
2021. febr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jövő hónaptól nyithatnak
2021. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!