Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Voltatok már annyira leszàlkás...

Voltatok már annyira leszàlkásítva, hogy a hasfaladon (lágyékodon) látszódtak az erek?

Figyelt kérdés
Ez kB. hány %-os testzsír lehet?

2021. febr. 5. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
En igen. Hasamon, mellemen meg igazabol mindenhol full eres meg keresztszalkas voltam. Fogalmam sincs sose erdekeltek a szamok csak a tukor. De elvileg 6% korul voltam.
2021. febr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a hasi érhálózat viszonylag hamar kijön. Illetve a váll tövénél is. Szerintem 10% körül már látszik.. nem tudom, nem néztem. De nem voltam annyira ultra száraz. Ezek a hálózatok viszonylag felszínen futnak és rendkívül kiterjedtek, szóval nem annyira nehéz őket előhozni.
2021. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem genetikámból köszönhetően a hasamon szinte sosincs zsír, voltam már 15%-os zsírdisznó is, a hasamon az erek ott és a hasizmom látszott :D
2021. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Olyan 12-15 % lehet a testzsírom és igen, látszódnak az erek itt-ott. ha meg terhelés éri az adott szakaszt akkor elég jól kivehető. Szerencsés vagyok egy részről, mert bármit eszem akkor is kockás a hasam, cserébe nehezen építek izmot, de nekem a szálkásság fontosabb mint a méret.
2021. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, combon is tiszta ér volt
2021. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!