Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlymellényt vennék de kicsit...

Súlymellényt vennék de kicsit tanácstalan vagyok, segítenél?

Figyelt kérdés

Saját testsúlyos edzéshez vennék súlymellényt, legalább 30 kg-osat akartam, hogy sokáig növelhető legyen a terhelés de ahogy körbenéztem a neten elbizonytalanodtam.


Megnéztem hazai és külföldi boltok kínálatát és az árbeli eltérések durván nagyok amit nem nagyon értek, ebay-en van már 8 ezertől is, míg nagyjából ugyanez itthon 30 ezernél kezdődik. Max húszezret akartam rászánni, de nem akarok olyat venni ami bóvli...


Amúgy ez nézegettem:

[link]

Ha valaki esetleg tudja véleményezni írja meg.



2021. febr. 6. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez csak a mellény nincsenek hozzá súlyok.

"- With 12pcs pouches ( 6 pcs in front side, 6 pcs in reverse side ) for loading sand or steel plate ( Not included )."

2021. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
A 8ezreshez nem jar suly csak a melleny. 50kgot bir. Az itthoni 30ezreshez gondolom jar. Regen enis akartam venni de alig csinalok olyan gyakorlatot meg nagyon draga.. inkabb magamra akasztok tarcsakat. Vagy hatizsakot telerakom sullyal.
2021. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!