Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A súlyzós edzés hosszú távon...

A súlyzós edzés hosszú távon zsírégető?

Figyelt kérdés

Egész nap számítógép előtt ülök, most elekezdtem gyúrni napi 1 órát edzéstervvel, nem eszetlenül. Úgy vettem észre, hogy hasról kezdek fogyni. Eddig azt hittem ehhez mindenképp kell a kajára is figyelni, illetve, hogy kardio is szükséges.

Azért kérdem, mert talán az erősebb hasizom nem engedi lógni a pocakot, és átverem magam. Sajnos korábban nem mértem magam, nem tudom ment-e le zsír.


2021. febr. 10. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Igen.

A kaja is nagyon fontos.


A kardiónál a megfelelő nyújtás és megfelelő bemelegítés sokkal fontosabb.


Az elején a könnyebb, teljes testes edzések azok azért fontosak, mert ha előtte nagyon elhanyagoltad az izmaidat akkor a sulyzós edzésnél könnyedén megsérülhetsz.

2021. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem olyan sok.. Ilyen otthoni edzessel 1 ora alatt max 300kcal eg el. Egy darabig lehet igy is alakulgatsz ha ennyire nem csinaltal eddig semmit.
2021. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Inkább átalakítja a testedet sok példát lehet látni hogy zsírosnak látszó emberek fogyás nélkül teljesen máshogy néznek ki,az izom rengeteget segít az összképen
2021. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!