Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen zsírégető gyakorlatokat...

Milyen zsírégető gyakorlatokat tudtok ajánlani, a súlyzós edzés mellet, amiket edzőterembe a gépeken el lehet végezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég kezdtem el járni edzőterembe rendszeresen és a súlyzós edzés mellett szeretnék valami mást is csinálni ami szintén segít az alak formálásba illetve kalóráit égetnék. Futógép használata, evezőpadon evezés, biciklizés? Ti miket szoktatok végezni amikor lejártok a terembe? Saját testsúlyos edzést szoktam végezni illetve felsőtestre edzek a gépekkel és arra gondolok hogy az nem annyira a kalóriát célozza meg... 19 éves fiú vagyok 186 cm illetve 80 kilogramm, tehát nem is vagyok túlsúlyos csak még azt a kis felesleget is le akarom apránként adni és ezért gondoltam a megfelelő étkezés melett hogy még jobban kalória deficitbe legyek, pár gyakorlatra az ottani gépeken...


A válaszokat megköszönöm!



2018. nov. 25. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
valami kardio edze utan
2018. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40 perc aerob edzésforma.
2018. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!