Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotechusa Arthro Guard...

A Biotechusa Arthro Guard izületvédőt ti mikor szeditek/melyik napszakban, kaja után vagy előtt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 3x1 kapszula kell. Szóval reggel kell, ebéd környéke, és este.

Amikor szedtem akkor kaja után kb fél órával vettem be mindig, de nekem semmit sem használt.

2021. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én reggeli előtt/után/közben küldtem le mindig egyszerre a 3tablettát, gondolj bele, kell vagy 3 hét mire tapasztalhatsz változást, tehát mire hat, akkor nem tök mindegy hogy 3x1 vagy 1x3?

Nekem segitett kattogás és némi fájdalom volt a jobb vállamnál, elmúlt. Persze ment a nyújtás meg minden lófsz, nem csak beszedtem azt akkor csodaszer megoldja.

2021. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegy, hogy 3x1 vagy 1x3. Istenem de hülye vagy. Remélem a fájdalomcsillapítót is így veszed be.
2021. febr. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!