Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyökfájással edzés?

Könyökfájással edzés?

Figyelt kérdés

Pl ha kalapács bicepszet csinálok fáj a könyököm. Ez helyett szeretnék vmit ami talán annyira nem erőlteti. ha van ilyen egyáltalán :)

Illetve, azt szeretném még kérdezni, h volt e valakinek ilyesmi problémája. Melyik ízületvédőt érdemes venni?



2020. dec. 9. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy van egy ízület gyulladásod és azért fáj.

Vagy mert túl nagy súllyal edzel és azt még ne bírja.

Ha kisebb súlynál is fáj akkor gyulladás lesz (jó eséllyel).

Pihentesd egy hétig és szerez valami gyulladáscsökkentőt.

2020. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor csináld olyan szögben ahogy nem fáj


rengeteg dolog okozhatja, akár egy rossz váltartás is kihatással lehet a könyökizületre

2020. dec. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Goku Son ***** válasza:

Helo ,üdv nekem volt és most jött még egy, egy gyógyszer miatt,de sajnos most szednem kellet ,Hogy hogyan lehet kigyógyulni ?Vagy közben edzeni mert szeretnél?Mivel nem tudom mennyire vagy jártas ebben a körökben és nem szeretnék olyat írni mintha lenéző lenne vagy értetlenséget vonna mga köré...és nem szeretek magyarázkodni ,csak elmagyarázni dolgokat.. ha kívánod hogy alátámasszam illetve több tudóst is aki ezt állítja már a 19 sz főleg már a 20 századtól Pláne manapság akkor privátban , ...


A lényeg az mivel ha valami fáj az energia hiány okozza legyen bármilyen eredetű a test lélek szellem egy ,ezért kihat ,lehet lukas az energia meződ vagy megsérültél vagy lelki ok ,most az a lényeg minden mindennel összefügg.Tehát tedd túl magad rajta határozd el a tudatodban mert az vagy amire gondolsz ,megjelenik a valóságban, utánna a következő teendő igyál é s egyél rendesen tisztát ,kell sok víz (nem hideg) Ahhoz hogy a sérült testrészed meggyógyuljon mi hamarabb kell oda energia tedd rá a kezed ,ülj kájha mellé töltődj fel ...Borogasd reggel én csap hideggel fürdök ugyan már megszoktam de ez a keringési rendszeremnek is jótt tesz.. akkor ,lehűtöm az a testrészt ami kívánja a gyógyulásts az erek összeszűkűlnek ,majd nem forróval de meleget teszek rá ,Óvatosan mert sérült erek nem tudnak nagyot ugrani kevés idő alatt csak lassan, a meleg legyen utoljára,amint érzed hogy edzeni akarsz lassan keveset ,naponta mozgasd át regelente este majd ha a edzeni akarsz fokozatosan lassan szokasd vissza én így jöttem vissza és msot a térdemmel vagyok így,.Támasz ? igen ahoz hogy a testrészfeltöltődjön energiával pihenni kell vagy megvárod hogy magától ,de ahhoz is támogatnod kell a tested , energiával meditálj legyél melegbe ,egyél meleget és igyál sok meleg langyos vizet vagy valami teát ...Így a tested magátol gyógyul ,de meg gyorsíthatod mint a kémia órán tanult induklószerrel hogyan? mivel?Energiával mert minden abból van... Ha tudatosítod meg akarsz gyógyítani ez az első tudnod kell ,2 te feltöltöd energiával akar csak kézrátételell vagy mantrával vagy dörzsöléssel ,...mondogatod meggyógyul...Én hamar meggyógyultam ez rajtad függ tartólészülék ha kell akkor már komolyabb a helyzet,én a térdnél voltam ilyen , akkor ne kezd még el ha nem érzed úgy had regenerálódjon ,Én is voltam így könyökel de az nem annyire mint a térd, lehetnek mellék hatások miatt is valami élelmiszer víz azért mondom kerüld a szennyezéket pl: forralt csap vagy ásványvizet nem ajánlok teli van oldatlan apro kavicsokkal amit ásványoknak hívnak de fel nem oldodnak csak elenyészően 2 megnöveli ezek koncetrációját vagy aktivál pár mérgező anyagot pl a csap víz is teli van flourral ami "halálos"csak a cián ellentéte lassan "öl" Butít,...ezeket a futással vérkeringés edzető modszerekkel ki ürül és meditációval de a 2 egyarnt meditálás helyett elég ha azt érted hogy valamiko elbambulsz vagy csöndet akarsz ,,bármi ami mikor neked jól esik.Ne egyél habszivacot :) tudod miaz ? a bolti kenyér nézz a leíráást vagy a gyártását már elis ismerték több adalékszer van benn mint liszt mi a ...nek?Egyél kovászos vagy másik esetben élesztős kenyeret amit otthon készítesz liszt víz só kovász vagy élesztő ...Vagy ami van gyümölcs zöldség ,amit kívánsz azt mert valami vané benne hiába van benne méreg a szervezetnek valami kéne abból amit kívánsz vagy régen vol benne azért kívánhatod ,kell vitaminok is,keress olyat amibe keves az adalék és a e kód..tudom nincs ilyen szinte ,én már csak otthoni kenyeren szalonnan.vagy zsíron élek eseleg tömör sajton,gyümölcsök zöldség de ilyenkor ezek dragak ezert marad amiket irtam ,de ha a majad nem enedi akkor mondom azt amit akarsz és jólesik ez a fontos!!! ... Én meggyógyultam egy elég komplikált sérülédből a kulcsontomnál egy in vagy izom sérült rencsett nem látoott az orvos semmit, amit felirt csak rosszab lett többször visszamentem menjek el fulorgégeszet..stb na én meg meggyogyultam magamtól inkáb a mai orvosok nagyja nem orvos csak egy szakma ...Gyógyulást kívánok és m is fogsz ha kíáncsi vagy részletessebben kifejtem neked mit hogy csináltam ,az a lényeg hogy ENERGIA tiszta és VÍZ tiszta!ihatsz csap vizet majd kiurited addig semmi bajdo nem lessz ,sőt a szervezet nem omol össze egy nagyon kemény szervezet az emberé szóval minden lehetséges nincs gyógyíthatatlan Bocsi hogy gosszú és hibás a helyesírás ha van kedved kövesd az új edzési fórumot az oldal frissül és a sérülésk részletes gyógyításai fent lessz a honlapon nem soká itt kérhetsz témát és felrakják alapjába véve bármit fel tesznek itt az oldal vagy a video alatt is elérheted a linket köszi és gyógyulást !!Igen csak lassan ha úgy érzed én a pihenés után éreztem mostmár szokatom kell vissza és nagyon akartam elkezdtem és 1 hét mulva már majndem pipa volt max 1 hónap és már ugyanaz lettez rajtad függ és az élekörülményektől A gondolat teremt !!

Soha ne add fel !Gyógyulást

2020. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Goku Son ***** válasza:
Ha gyulladás akkor javasloma sok vízet ,kamilla ,csalán tea illetve a omega 3 zsirsavat pl dioban van vagy 5000 ft mintat rendszelsz és a c vitmint ami megintcsak csökkenti a szaba gyököket így a szervzeből a gyulladás kiürül segíti a omega 3 a c vitamin a jo vérkeringés a kamila gyuladáscsonkento avizelethajto ami hatására a szív is dolgozik a csalá tea illeve a mellék vese áltla temelt mortizol vagy milyen hormon nappal is beindul a termelébe ami gyulladás csönnektentö a szervezetedben természetesen , de ez csak akko indul be cs nappal van ,ne keverd a napal éjszakával kell a npi ritmus illetve ha a veséidet is támogatdnod kell a májadat ami méregtlenít és kerüld a zaj szennyezést hangzavar tc ..stb így gyógyul a gyuladás
2020. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Goku Son ***** válasza:
bocsi elirtam 500 ft 15 de vogyazz nem kluldenek csekket , egyszer megszitam online vagy banki utalas vagy Segíthetek vaalmiben még? pontosítsak?elmagyarázzam ?
2020. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyulladás. Ne nagyon erőltesd, mert még rosszabb lesz. Edzhetsz, de csak olyan gyakorlatokat végezz, amiktől nem fáj.

Nekem is volt hasonló, több hónap is lehet, mire teljesen elmúlik. Ezt szoktam használni az ilyen sérülésekre:


[link]

2020. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!