Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi szénhidrát bevitelre...

Mennyi szénhidrát bevitelre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

160cm magas és 45 kilós nő vagyok.

Nagy súlyokkal edzek. Szeretném megtartani ezt a súlyt, de úgy hogy több izmom legyen és kevesebb zsír.

Nem szoktam kardiozni, csak a súlyzós edzésekre tudok időt szánni, általában a fogyás könnyen megy. Nem is amiatt érdeklődök h a fogyás érdekében mennyi legyen a ch, hanem mert emellett szeretném hogy az izmom fejlődjön. Nem tudom ez a kettő kizárja-e egymást...hátha ti okosabbak vagytok ezen a téren.

A válaszokat előre is köszönöm. Szép napot nektek :)



2021. febr. 17. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi fehérje ch és zsírt szoktál bevinni? Én azt mondom, hogy kb 150g chval kezdj, aztán meglátod mi a helyzet.
2021. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Zsírt nem számolom.

Fehérjéből 60g körül

2021. febr. 17. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elég nagy hiba. Számolnod kéne 50g fölé nem kéne menned. Fehérje mehetne picit több.
2021. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kéne 50 gramm zsír fölé mennie? Valakinek a magasabb zsírbevitel a jobb, valakinek meg a magasabb szénhidrát.

Azzal viszont egyetértek, hogy elég nagy hiba, hogy nem számolod a zsírt. 1 gramm zsírban több, mint kétszer annyi kcal van, mint 1 gramm szénhidrátban vagy fehérjében.

2021. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi versenyfelkeszulesen is csak a szenhidratot szamolunk.. jo vegig tisztan kajalunk szal nincs szemet kaja. Az meg alap h minden kajaba van kb 30-40g feherje es 5-6* eszunk. Vagy 20dkg hus vagy 4-5 tojas vagy egy adag feherjepor.. zsir az amugyis csak oliva meg ami a marhaba, lazacba, avokadoba, magokba van kb. En 6x ettem 60g szenhidratot a vege fele meg levittem es csa.
2021. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja de nem valaszoltam.. igazabol neked kell kitapasztalni ami neked jo.. tudok olyan csajszit aki napi 100-150gt eszik mert folotte zsirosodik, de olyat is aki napi 4x eszik 100g szenhidratot

. Dietaba nehez megtartani minden izmot naturalkent.. ha regota csinalod akk csak kul9n megy hatekonyan. A magas feherje es a jofajta zsirok segitenek megtartami. Szerintem is kezdj 150g korul. Aztan majd valtoztatod. Nezd a sulyod meg a tukrot.

2021. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!