Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fogyni akarok és edzek...

Ha fogyni akarok és edzek akkor egy kicsit se fogok erősödni? 20/F

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni néhány kilót. Tudom nem lehet fogyni, izmosodni egyszerre. De ha rendesen edzek és étkezek akkor akkor se fog a karom se a mellemen semmi formásodàs fogyás alatt?
2021. febr. 18. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Például ismerek sok labdarúgó Akadémistát akik vannak vagy 72 kg vékony gyerekek mégis formás karjuk, kockás hasuk van
2021. febr. 18. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő vagy, akkor erősödni is fogsz, és az izmaid is nőni fognak. Ha szuperhaladó, akkor ... nem kérdezted volna ezt:)

De ha a fogyókúra koplalást jelent, akkor nem fogsz erősödni csak az elején, minimálisan

2021. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz, csak figyelj arra, hogy ne vidd túlzásba a kalóriadeficitet. Persze, ettől fogysz, úgyhogy kell, de ne akarj lemenni 1000 kalóriára, mint sokan mások. Elég, ha körülbelül ugyanannyit eszel, mint az alap anyagcseréd és mellette sportolsz. Ne hanyagold el az erősítő gyakorlatokat, ne csak kardiózz és vigyél be megfelelő mennyiségű fehérjét.

Nem vagyok szakértő a témában, de ezek szerintem segíthetnek. Ha valamit rosszul írtam, akkor remélem kijavít valaki.

Sok sikert!

2021. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en 10 kg hogy adjak le?
2021. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De erősödhetsz.
2021. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogsz erősödni és az izom is fog egy pindurit nőni
2021. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!