Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tűnök még véznának ?

Miért tűnök még véznának ?

Figyelt kérdés

1 éve 173 cm voltam és 58-60 kg. Full vézna.

Most 176 cm és súlyban 72 kg, szóval 1 év alatt legalább +12 kg vagy 14.

Igaz nőttem 3 centit is, de akkor a magasságomhoz illő súly alatt voltem vagy 14-el most meg csak 4-el de mégse tűnik sokkal nagyobbnak.

Más ilyen magassággal 65-70 kg és rendes alkatja van, én meg 72 kg-val vékony.

Kéne lennem vagy 80 kg-nak hogy kinézzek rendesen, más meg akkora súllyal és magassággal már kigyúrt.

A hasam se hályasabb sokkal mint akkor volt.


2021. febr. 25. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért ez elég nagy teljesítmény...
2021. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi a fact rinyálsz, egy év alatt ne akarj már egy hegyomlás lenni
2021. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10:Az a 70kg az a meccs előtti mérésen volt csak annyi, mert kihajtotta magából a vizet, nem evett stb, ahogy az a küzdősportolóknál lenni szokott... Simán lehet akár 80kg is a rendes testtömege.

Egyébként biztos vagyok benne, hogy jobb lett a fizikumod az 58kg-hoz képest, még 1 év kitartó edzés, kajálás és jó lesz az. Csak van ez a mondás, hogy "a nap amikor elkezdesz edzeni az a nap amikor örökké kicsivé válsz" mert sose leszel olyan nagy amilyen szeretnél :)

2021. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 AnonimAthlet ***** válasza:
64 kg voltam mikor elkezdtem edzeni... sok edzés, rengeteg lemondás, rengeteg küzdelem... jelenleg 82 kg vagyok, aránylag száraz, mégis rohadtul vékonynak látom magam, a külvilág hiába jelzi másképp felém. Rengeteget fejlődtem, mind erőben mind esztétikailag... de sajnos ez egy olyan sport hogy minél jobb vagy annál jobb akarsz lenni... egyébként 182 cm vágyok
2021. febr. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Edzek tovább, van két 10 kg súlyzóm meg mellette húzódzkodni is tudok illetve más saját súlyos gyakorlatok.

Ez az egy év nem állt azért teljesen edzésből sajnos.

2021. febr. 26. 07:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!