Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan ered Kathi Béla híres...

Honnan ered Kathi Béla híres mondata, hogy "nem vagyok b.zi?"

Figyelt kérdés
Mármint értem, hogy az erőemelés férfias, de van ennek valami háttérsztorija? Kathi Béla rajongóként kérdezem:)

#erőemelés #KathiBéla
2021. febr. 27. 10:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én leszarnám...
2021. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom a sok tagadás vagy nem tudom
2021. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na, akit érdekel, pont most láttam, hogy elmondja az eredetét és a jelentését ennek a mondásának ebben a videóban 6.00-tól:


https://www.youtube.com/watch?v=4iSV0XsL3E8


Béla egy zseni, ő a magyar erősportok királya:)

2021. aug. 21. 00:09
 14/15 anonim ***** válasza:

A csúcsra ért? :O Csak az erőemelést ismerem, de ott egyáltalán nem olyan komolyak Béla eredményei, inkább remekül promózza magát. A felhúzását, dopping nélkül megcsinálják -93-as versenyzők, Magyarországon is, ő neki 140 kg-san sikerült. A guggolását egy normális szövetségbe meg se adnák, bandázsos, persze a 360 kg tényleg rengeteg, ez az erőssége, de hasonló szövetségekbe, felszereléssel bőven 400 kg körül, felett szoktak guggolni, még 100 kg körüli versenyzők is. Dennis Cornelius Raw-ba guggolt, 405 kg-t, hasonló (amúgy kisebb) testsúllyal. Ezek dopping tesztelt szövetségek, ahol csak kellő mélységű guggolást adnak meg. A fekvenyomása 225 kg volt, magyarok nyomnak 190 kg körül, naturálon, -93-ba, -105-be. Most egy 140 kg-s testtel nyilván előnyösebb, kox-al sokkal több izmot tudsz felépíteni... Béla testsúlyával 240-250 kg körül nyomnak tesztelt szövetségekben.


Nem azt mondom, hogy ezek ne lennének szép eredmények, vagy ne lenne benne munka, de kezeljük a helyén őket és reálisan. Magyarországon sokkal jobb, tehetségesebb erőemelők vannak most is. Alapból, akikre gondolok IPF-ben versenyeznek és annak van igazán rangja, ott vannak a legjobbak. Nyilván ők se sztárok a sportban és nem hasonlíthatóak egy Ray Williams, Taylor Atwood, Amanda Lawrence féle nagy névhez.

2021. aug. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Béla az Isten!

Hozzá imádkozunk lefekvés előtt!

2021. aug. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!