Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A híres, iszonyùan izmos...

A híres, iszonyùan izmos testépítõk (Flex Wheeler) hogyan lett ilyen? Miket, mennyit esznek? Milyen veszélyei vannak ha valaki ennyire szédurran az izomtòl?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lett ilyen?

Rengeteg edzés, rengeteg kaja, és nem utolsó sorban rengeteg gyógyszer, DE... szeretném hangsúlyozni, hogy bár a gyógyszerek nélkül nem lehetnének ekkorák, a gyógyszer agy nélkül senkit nem fog megnöveszteni akkorává, mint őket, mert attól még hogy ezt azt szednek, attól még a munkát bele kell rakni keményen.


Veszélyei? Nyilván erősen genetika függő, hogy ki mennyire tolerálja jól ezeket a szereket, de általánosságban elmondható a megnövekedett vérnyomás, érelmeszesedés, hirtelen szívhalál kockázata, herék sorvadása, szélsőséges esetekben impotencia (De ez azért rendkívül ritka, inkább azoknál fordul elő, akik úgy tartanak szünetet két kúra között, hogy fogalmuk sincs mit csinálnak, és szar a levezetés, vagy extrém szarul tolerálják ezeket az anyagokat),immungyengeségek, nőknél férfias jellegű kopaszodás és szőrösödés, hang mélyülése, csikló megnagyobbodása, menstruációs ciklusok szétesése, aztán mind két nemnél agresszió, hangulatzavarok, máj és vese károsodások, stb...

2019. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ugyan azt, mint mi "átlag" hobbi kondisok, csak 3x akkora mennyiséget. A tengeren túlón sokkal "mélyebb" kultúrája van a marha húsnak, lóhúsnak, abból némileg többet esznek. Valamelyik magyar testépítő mondta (M. Peti vagy K. Béla, talán mindkettő), hogy diétában napi 3-4 kiló tengeri halfilét esznek. Ehhez hozzájönnek a gyógyszerek. Kint pl. Coleman egy rendőr járőri fizetésből fel tudott készülni 4 olimpiára. Itthon egy rendőri fizetésből örülsz ha kijössz 0-ra hó végén, talán egy lakáshitel törlesztés belefér. Sokkal könnyebben jutnak hozzá JÓ minőségű gyógyszerekhez, peptidekhez, növihez, régen sokan tolták az inzulint, stb. Valamint a rendkívül jó genetikai alapok, mind a sportteljesítményt, mind a doppingszereknek való ellenállást/toleranciát tekintve.

Mellékhatásai a minimálistól (pattanásos bőr, "doppingdepi") kezdve, a komolyabb szövődményeken át (impotencia, különböző sérvek, szervi elváltozások) a halálig, bármi lehet. Van aki bírja a megterhelést egy életen át, van aki a súlyokba rokkan bele, valaki a doppingba, valakinek az agyára megy, valaki korán elhalálozik. Túl nagy a szórás az edzést, életvitelt, doppingkultúrát, toleranciát tekintve, egyértelműen nem lehet megmondani amíg meg nem történik a baj.

2019. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az mindig érvényes, amit nagyon sok testépítő elmond: mindennek ára van, előbb-utóbb valamilyen formában meg kell fizetni az ilyen fizikum árát mindenkinek.
2019. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:

Baromi sokféle és sok gyógyszerrel, az élsport a testépítésen kívül is vegyi hadviselés, de ha lehet, itt még fokozottabban igaz ez.


Olyat már többekről is olvastam, hogy csúcs korszakukban nem mertek az oldalukra fekve aludni, ugyanis akkora combjaik voltak, hogy egymásra helyezve már egyetlen éjszaka alatt komoly kockázata lett volna a vérkeringés szempontjából a pozíciónak.

2019. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#1-#2 nagyon regen lattam ilyen intelligens es ertelmes megfogalmazast, ehhez nincs mit hozzafuzni. Altalaban dobaloznak, hogy egybol impotens leszel es tarsai, de vegre valaki(k) nem a hulyeseget terjeszti(k).

#2 Nem tartozik a kerdeshez, csak erdekessegbol, azert nem tisztan a rendori fizetesbol keszult fel, olyan szinten 1 honap is 2-5 millio ft. A gyogyszerek pedig meglepo, de Europaban jobb minoseguek, csak kevesebb fajta elerheto. Naluk mar hobbistak szintjen mennek olyan dolgok, ami itt kb a profiknak jut csak.

2019. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat!
2019. jún. 23. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Kösz a korrekciót, az interjúkban nem tér ki Coleman az egykori anyagi helyzetére, csak annyit hangoztat hogy rendőr volt, ebből következtettem. Mélyebben nem mentem utána.

A gyógyszerek kapcsán a jobb minőség alatt én is a hozzáférhetőségre gondoltam első sorban. Számomra hihetetlen, hogy itthon az egyáltalán nem megbízható forrásból származó cuccot hogyan képes bárki is beszúrni magának. És nem a cucc hatásfoka miatt, számomra mint külső szemlélő sokkal prióbb a sterilitás pl.

2019. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megbizhato forras azon kivul, hogy bemesz a kis recepteddel a patikaba es kivaltod nincs.

A sterilitassal nem igazan szokott baj lenni (eddig egyetlen esetrol hallottam valaha ami komolyabb volt, de ott sem bizonyitott, hogy a cuccal van a baj). A sterilitassal azert a valamire valo ug laborosok is vigyaznak, mert ha egy ilyen is tortenne 100%, hogy senki nem venne toluk utana semmit. Egy markat pedig nem konnyu bevezetni. Emellett pedig azert vannak telenyomva benzil alkohollal, hogy ne szaporodhassanak el bakteriumok. 99,9%-ban ha ilyen fertozes van az a hasznalo figyelmetlensege, tudatlansaga, nemtorodomsege miatt van. Csomo embert ismerek, akik nem fertotlenitenek, mert "3 eve nem teszem es nem tortent semmi, minek", aztan ha egyetlen egyszer megis tortenik valami, mert sporoltak azzal a fel evre 1000 forintos szarral es 2 masodperccel, es fel kell vagni a segguket vagy rosszabb esetben mas testreszuket meg sirnak...

2019. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán még annyi, hogy lehet ez csak itthon biznisz, nem tudom, de hogy rengeteg testépítő "él" és készül abból, hogy a gyógyszereket árulja a teremben a kisebbeknek, hobbistáknak, és ebből keres rengeteg pénzt. - Amivel személy szerint nincs bajom, csak kiegészítésképp írtam.
2019. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!